Zabiegi kosmetyczne

Laminowanie rzęs – sposób na idealne rzęsy

Zabieg laminowania rzęs polega na pokryciu rzęs płynną keratyną, która wnika we włókna włosków, mocno nawilża rzęsy, pogrubia je i wygładza.

Preparat wykorzystany do laminowania rzęs to unikalna mieszanka hydrolizowanej keratyny, olejków macadamia, jojoba, migdałowego, arganowego i szafranowego oraz kolagenu roślinnego, gliceryny, kwasu hialuronowego, witaminy E, witaminy C i witaminy B6. Dzięki temu preparat odżywia suche i cienkie rzęsy, sprawiając, że spojrzenie staje się dużo bardziej atrakcyjne.

Zabieg składa się z trzech etapów:

  • odżywienie i uniesienie rzęs,
  • pogrubienie włosków,
  • przyciemnienie rzęs.

Po zabiegu laminowania rzęsy naturalnie się podwijają, więc nie już konieczności stosowania zalotki, a w niektórych przypadkach można nawet zrezygnować z używania tuszu do rzęs. Efekt jest widoczny, ale bardzo delikatny. Utrzymuje się przez cały cykl życia rzęs, czyli ok. 5-8 tygodni.

Przez pierwsze 48 godzin nie zaleca się noszenia soczewek kontaktowych, pocierania oczu, moczenia rzęs (kąpiel, basen), korzystania z sauny, wykonywania makijażu oczu i używania w okolicach oczu kosmetyków pielęgnacyjnych.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *