Telewizja

Gabriele Dadej z Krakowa w programie FARMA w Polsacie

Już od 2 stycznia, codziennie, o godzinie 20:00 w Polsacie reality show „Farma”, a w nim Gabriele Dadej (26l.) z Krakowa.

„Farma” to program, który skradł serca Polaków. Kilkunastu ochotników świadomie porzuci swoje wygodne życie i wyruszy w podróż po mazowieckiej wsi. Przez osiem tygodni będą mieszkać w gospodarstwie bez bieżącej wody i… Internetu. Kto okaże się najbardziej gospodarnym Farmerem i zdobędzie tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych? W walce o nagrodę główną wspierać ich będą prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, a pieczę nad obowiązkami Farmerów będzie sprawował niezawodny rolnik Szymon Karaś.

Co nowego zobaczymy w drugim sezonie Farmy? Farmer Tygodnia, oprócz największej odpowiedzialności za gospodarstwo, otrzyma także przywileje. Pozostali Farmerzy, którzy będą wezwani do pojedynku nie będą znali dnia, ani godziny rozgrywki. Co do liczby osób jaka może odpaść, również nie ma sztywnej zasady – teraz może odpaść nawet kilka osób jednego dnia. Farmerzy niczego już nie mogą być pewni.

GABRIELE DADEJ

Farma II fot. Kala Kielbasinska

Urodził się w Rzymie choć jego rodzice są Polakami. Znajomość polskiego zawdzięcza babci, która uczyła go języka od najmłodszych lat. W kontaktach z innymi jest szczery, bezpośredni i bardzo wrażliwy. Romantyk, który dla miłości zrobi wszystko. Choć jego dzieciństwo nie było usłane różami, miał w sobie odwagę, aby zmienić swoją przyszłość. Od półtora roku układa sobie życie w Polsce. Mówi w kilku językach: włoskim, angielskim, francuskim, polskim i rosyjskim. Lubi klimat survivalu, dlatego życie na farmie w ogóle go nie przeraża.

IG Gabriele: https://www.instagram.com/gabriele_dadej/
Instagram: https://www.instagram.com/farmapolsat/
Facebook: https://www.facebook.com/farmapolsat/

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close