KosmetykiPrezenty - kosmetyki

Ochrona skóry dziecka zimą – ALLERCO® krem emolientowy natłuszczający

Skóra dziecka jest cienka i wrażliwa, dlatego zimą należy troszczyć się o nią w szczególny sposób.

W codziennej pielęgnacji nie powinno zabraknąć odpowiedniego nawilżenia i natłuszczenia.

W okresie zimowym często dochodzi do przesuszeń oraz podrażnień skóry dziecka spowodowanych niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Minusowe temperatury, silny wiatr, opady śniegu wpływają na kondycję cienkiej i wrażliwej skóry malucha. W tym czasie dzieci chętnie korzystają z zimowych atrakcji. Jazda na sankach, lepienie bałwana to tylko niektóre z nich. Tego typu aktywności narażają delikatną skórę na podrażnienia. Nie warto z nich rezygnować, jednak należy pamiętać o tym aby właściwie zadbać o skórę malucha podczas zabaw na świeżym powietrzu. Dlatego przed każdym spacerem musimy pamiętać by posmarować odsłonięte partie skóry odpowiednim kremem, posiadającym właściwości nawilżające i natłuszczające, przeznaczonym do pielęgnacji skóry dziecka.

Krem emolientowy natłuszczający ALLERCO® to uzupełnienie kompleksowej kuracji, ALLERCO®, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Krem o lekkiej, przyjemnej w stosowaniu konsystencji, który nawilża i odżywia, wzmacnia naturalną warstwę lipidową, wygładza, zmniejsza suchość i szorstkość skóry. Preparat stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 i najwyższej jakości składników. Specjalnie wyselekcjonowane emolienty, składniki pielęgnacyjno – ochronne oraz molekuła Regen7 łagodzą podrażnienia, ograniczają przeznaskórkową utratę wody oraz działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, poprawia jej miękkość i elastyczność. Zastosowane emolienty, olej canola i olej jojoba działają ochronnie czyniąc skórę odporniejszą na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych.

Krem emolientowy natluszczający ALLERCO® przeznaczony jest do skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Polecany dla dzieci i niemowląt.

Sposób stosowania: Krem ALLERCO® nanosić na skórę kilka razy dziennie w zależności od potrzeb skóry.

Działanie: głęboko nawilża skórę. chroni przed powstawaniem zmian zapalnych, nie zawiera substancji zapachowych i barwników, długotrwałe nawilża i natłuszcza, przeciwdziała wysuszeniu skóry, chroni przed mrozem, wiatrem i słońcem

Cena opakowania 75 ml: ok. 24 zł

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *