Telewizja

Silna reprezentacja Małopolski w „Ninja Warrior Polska”

By dostać się do tego programu Polsatu, nie wystarczy szczęście. Tu potrzeba siły podpartej mięśniami! Kolejni zawodnicy z województwa małopolskiego postanowili pokazać, na co ich stać. Czy uda im się pokonać ekstremalnie trudne przeszkody i dojść do finału „Ninja Warrior Polska”? O tym przekonamy się 9 marca o godz. 20:05 w Polsacie.

Jeden z najstarszych zawodników na torze Ninja Warrior, 58-letni Józef Panuś z miejscowości Zawada, udowadnia, że wiek to tylko kwestia umowna. „Pan-złota rączka” w zespole szkół Wielozawodowych w Dobczycach swoje umiejętności wykorzystał podczas budowy toru przeszkód w pobliżu domu. – Rok temu obejrzałem pod raz pierwszy „Ninja Warrior Polska” – wspomina 58-letni uczestnik show. – I się zakochałem. Program mnie zafascynował. Jeszcze nie skończyła się emisja w Polsacie, a ja już zacząłem od pompek. Poza sportem uwielbiam śpiew i muzykę. Chodziło mi po głowie stworzenie hymnu Ninja Warrior. Więc napisałem słowa i muzykę.

Karolina Riznyk | fot. Maciej Piorko

Na tor Ninja Warrior powraca słynne już małżeństwo z Krakowa – Karolina i Maksym Riznykowie. W poprzedniej edycji show Karolina wyprzedziła męża, teraz przyszła pora na rewanż – jak zapowiada Maksym. Będzie musiał dać z siebie naprawdę wszystko. Karolina, pielęgniarka onkologiczna, w sporcie idzie jak burza. Krótko po tym, jak zajęła się street workoutem, zajęła 4. miejsce na mistrzostwach świata w kategorii freestyle.

Maksym Riznyk | fot. Maciej Piorko

Maksym to właściciel szkoły street workoutu w Krakowie. – Motorem napędowym moich startów w zawodach została żona, żartując sobie, że jestem na „emeryturze zawodniczej” – wspomina Riznyk. – Zakończyło się to kilkoma latami wyjazdów, zapełnieniem 3 półek nagrodami, zdobyciem tytułu Mistrza Polski w 2016 roku oraz brązowym medalem na Mistrzostwach Świata w 2018 roku.

25-letni Tomasz Wolnik z Bochni jest z zawodu monterem wentylacji. Od 12 lat gra w piłkę ręczną na poziomie 1. i 2. ligi. – Lubię chodzić po górach – mówi. – Często wychodzę w nocy, aby na szczycie być o wschodzie słońca i by móc podziwiać widoki.

Tomasz Wolnik | fot. Maciej Piorko

Jak mieszkańcy Małopolski poradzą sobie z nowymi przeszkodami w 3. edycji „Ninja Warrior Polska”? I czy ich miłość do sportu zapewni im wejście do finału ekstremalnie trudnego show Polsatu? O tym przekonamy się już 9 marca o godz. 20:05!

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu „Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu w każdy wtorek o godz. 20:05!

Koronawirus w Krakowie
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *