Telewizja

Konrad Kuchnik z Bochni w Ninja Warrior Polska

Z fanfarami i wielkim uśmiechem na twarzy zgromadzonej widowni, zawodników i prowadzących rozpocznie się 1 odcinek nowego sezonu „Ninja Warrior Polska”! W taki nastrój wprowadzi wszystkich odśpiewanie hymnu napisanego przez jednego z ulubieńców widzów, zawodnika ninja, Józefa Panusia! Przy akompaniamencie orkiestry wybrzmią słowa jego pieśni – „trudne wyzwania nie zrażą mnie, gdy w głowie myśl dobrze znana. Wszystkie przeszkody pokonać chcę, by zdobyć górę Midoryiama!”. Po tak wielkiej muzycznej uczcie, zrelaksowani zawodnicy wskoczą na tor i pokażą na co ich stać.

W tym odcinku możemy liczyć na bogatą różnorodność sportowców, którzy połączeni w pary będą sobie wzajemnie kibicować. Będą ci poniżej i powyżej przeciętnego wzrostu, Ci najmłodsi i najstarsi, Ci z Polski, jak i z zza granicy. I choć nie staną razem na torze, to będą mogli komentować swoje przejścia, co przysporzy widzom wiele dobrej zabawy.

Z torem zmierzą się także m.in. bracia Neffati – Jemel i Jamil. To bliźniacy, głównie znani z TikToka, co ważne, z największym polskim kontem na tej platformie! Rodzeństwo od lat współpracuje z wiodącymi światowymi markami i artystami muzycznymi. Teraz postanowili podjąć kolejne życiowe wyzwanie w programie Ninja Warrior Polska. Jak im pójdzie?

Kolejną światową gwiazdą będzie Alexis Landot. Francuz, który zajmuje się m.in. „wspinaczką miejską bez zabezpieczenia” i ma na swoim koncie zdobycie m.in. paryskich wieżowców Total, Engie czy wieży Eiffla. W Polsce zyskał sławę po nielegalnym wejściu na hotelu Marriot. Alexis już raz próbował przejść tor ninja, jednak sobie z nim poradził. Czy tak wysportowany zawodnik, dla którego ekstremalny sport to codzienność może odpaść po raz kolejny, czy poprzednio to był niefortunny przypadek?

Wśród weteranów toru znajdą się: Jan Tatarowicz i Grzegorz Niecko. Prywatnie to para przyjaciół, którzy wspierają się nie tylko sportowo. Z ośmiu polskich sezonów Ninja Warrior Polska ominęli tylko 2. I prawie za każdym razem odnosili sukcesy. Janek jest zawodnikiem, który był najbliżej zdobycia góry Midoryiama w Polsce. W 7 edycji pokonał linę i dotknął buzzer. Zabrakło mu wtedy pół sekundy do wymarzonego sukcesu. Czy tym razem będzie w lepszej formie?

Przedstawicielem woj. małopolskiego będzie nowy zawodnik – Konrad Kuchnik z Bochni.

„Ninja Warrior Polska” od wtorku 5.03 o godz. 20.05 w Polsacie!

Polsat

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close