Dla niej i dla niegoKosmetykiPrezenty - kosmetyki

Marka kosmetyczna stworzona z miłości

Historia polskiej, marki Dermahair rozpoczęła się od miłości. Aktor Artur Smołucha rozpoczął poszukiwania sposobu na problem z wypadającymi włosami swojej ukochanej, to był początek powstania nowego, innowacyjnego szamponu Dermahair Herbal.

„Choroba tarczycy była przyczyną wypadania włosów mojej żony. Gubiła je wszędzie. Zacząłem szukać rozwiązania. Ona już trochę straciła nadzieje. Śmiała się tylko, że chyba będzie musiała zrobić przeszczep. Używała, testowała i złościła się, że nic nie pomaga. Szukaliśmy też produktów za granicznych, aż w końcu postanowiliśmy wyprodukować coś własnego. Specyfik początkowo miał być tylko do użytku własnego. Ewentualnie mieliśmy podzielić się produktem z bliską rodziną. Jednak, gdy okazało się, że stworzony przez zaangażowanych przez nas ekspertów z branży kosmetycznej szampon jest skuteczny i przyniósł oczekiwany rezultat, zaczęliśmy produkować, go na dobre i tak powstała marka Dermahair.” – Wspomina Artur.

Badania aplikacyjne wykazały, że produkt pozwala na osiągnięcie następujących efektów:

  • pozwala zahamować nadmierne wypadanie włosów,
  • zagęszcza włosy,
  • pozwala wzmocnić włosy,
  • regeneruje strukturę włosa,
  • przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,
  • daje uczucie odżywienia włosów,
  • ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Szampon w szczególności polecany jest osobom borykającym się z problemem wypadania włosów oraz tym, którzy pragną poprawić ogólny stan ich zdrowia. Mechanizm działania tarczycy bajkalskiej opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia komórek macierzystych.

Walka z wypadaniem włosów to długotrwały proces, który polega przede wszystkim na odżywieniu i poprawieniu metabolizmu mieszków włosowych. Poprzez stosowanie tego innowacyjnego szamponu wykorzystującego moc tarczycy bajkalskiej wydłużamy fazę anangenową. Jest ona etapem szybkiego wzrostu włosa. Trwa ona od 2 do 8 lat, a za jej początek uważa się aktywizację komórek macierzystych mieszka włosowego. Efektem jest większa ilość włosów anangenowych.

Szampon Dermahair Herbal jest ogólnodostępny  www.dermahair.pl

Serwis specjalny: Koronawirus - wszystko co musisz wiedzieć Koronawirus w Krakowie
Tagi
Pokaż więcej

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *