GwiazdyModa

Edyta Herbuś: Maciej Zień jest bardzo twórczą, ale też trochę nienasyconą osobą

Gwiazdy takie jak Edyta Herbuś, Karolina Pisarek, Monika Lewczuk i Barbara Kurdej-Szatan niejednokrotnie miały przyjemność mieć na sobie kreacje zaprojektowane przez Macieja Zienia. Przyznają, że zawsze czuły się w nich jak boginie. Jego znakiem rozpoznawczym są bowiem zwiewne, niezwykle subtelne suknie podkreślające osobowość kobiet. Gwiazdy, które przybyły na jubileuszowy pokaz, nie szczędzą pochwał pod adresem projektanta i życzą mu kolejnych sukcesów.

Od 25 lat Maciej Zień tworzy markę kojarzoną z elegancją, luksusem i perfekcyjnym wykonaniem. Jubileuszowa kolekcja zatytułowana „Black and White Symphony” koncentruje się na czerni i bieli. Są w niej ulubione linie i fasony projektanta, piękne tkaniny i doskonała jakość wykonania.

– Przede wszystkim Maciej Zień ma przepiękne suknie. On słynie z takich długich, lejących się sukni i każda kobieta, która nosi jego kreacje, wygląda jak bogini. To jeden z najlepszych polskich projektantów i bardzo gratuluję mu 25-lecia – mówi agencji Newseria Lifestyle Karolina Pisarek.

Jubileusz Macieja Zienia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej przyciągnął tłumy gwiazd. Modelka cieszy się, że mogła uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w wyjątkowej czarnej kreacji z dużym dekoltem.

– Jesteśmy w przepięknym miejscu i takie eventy lubię najbardziej, dlatego że ja kocham kobiecość, a Zień bardzo czuje kobiety i słynie właśnie z pięknych sukni. Moda jest zmienna i ma różne tematy. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaki jest projektant. Aby właściwie uczcić jego twórczość, trzeba się więc dopasować do jego wizji – mówi.

Obok nietuzinkowych kolekcji Macieja Zienia obojętnie nie może również przejść Monika Lewczuk. Wokalistka podkreśla, że od dawna obserwuje jego twórczość, podziwia pasję, talent i pracowitość.

– Życzę mu kolejnych 25 lat takiej pięknej kariery, kolejnych pięknych stylizacji i samych sukcesów. Cenię go za klasę, za ponadczasowy styl, za to, że cały czas działa według swojej estetyki. I za to, że wspiera kobiety – mówi.

Kobiety są dla Macieja Zienia największą inspiracją. Poprzez swoje projekty lubi podkreślać ich bogatą osobowość, subtelność i eteryczność. Aby efekt końcowy był jak najbardziej wiarygodny, sięga po szlachetne tkaniny, takie jak muślin czy jedwab.

– To jest wielka rzecz – tworzyć 25 lat i zaskarbić sobie sympatię tylu osób. On skradł serca wielu kobiet w Polsce, które są mu wierne, jeśli chodzi o jego zachwyt kobiecością, którą on potrafi podkreślić swoimi kreacjami i tkaninami, które wybiera. Dla mnie jego suknie zawsze tańczą. One są takie jak ja. Ja najbardziej definiuję życie w dynamice i w ruchu, kreacje Maćka też są tego przykładem – mówi Edyta Herbuś.

Tancerka zauważa, że Maciej Zień jest niezwykle ambitną osobą. Nie spoczywa na laurach, ale cały czas wyznacza sobie nowe cele i stawia poprzeczkę coraz wyżej. Podczas jubileuszowego pokazu projektant wyznał, że nie czuje się jeszcze do końca spełniony i daje sobie czas na kolejne projekty.

– Życzę mu tej iskry, która cały czas podsyca ogień twórczy, tej pasji, która nigdy nie gaśnie, ale też zadowolenia z tego, co zostało stworzone, bo Maciuś jest bardzo twórczą osobą, bardzo kreatywną, ale też mam wrażenie, że trochę nienasyconą. I życzę mu, żeby potrafił się też ucieszyć i na chwilę zatrzymać po tym wielkim sukcesie, jakim niewątpliwie jest ta kolekcja – mówi Edyta Herbuś.

Kreacje z pracowni Macieja Zienia chętnie wybiera również Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka przyznaje, że zawsze wygląda w nich wyjątkowo, a jednocześnie czuje się w stu procentach sobą.

– Myślę, że wszystkie możemy mu podziękować za to, że upiększa nasze życie i że dzięki niemu przy każdym wyjściu czujemy się bardzo kobieco. On to robi z ogromną wrażliwością, z ogromnym wyczuciem i za to go bardzo cenię. Każda jego kreacja – nawet taka, która jest nieco ostrzejsza, ma w sobie niezwykłą kobiecą delikatność, lekkość i subtelność. Życzę mu kolejnych cudownych twórczych lat i mnóstwa inspiracji do tworzenia tak pięknych rzeczy – podkreśla. Newseria

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close