Zabiegi kosmetyczne

Desirial – odmładzanie okolic intymnych

Desirial to preparat na bazie kwasu hialuronowego przeznaczony do stosowania w okolicach intymnych u kobiet, w celu przywrócenia pożądanego wyglądu i funkcjonalności warg sromowych większych oraz nawilżenia błony śluzowej pochwy.

Desirial jest preparatem zarejestrowanym do stosowania we wskazaniach ginekologicznych, takich jak suchość czy atrofia przedsionka pochwy i sromu.

Zastosowanie nieinwazyjnego leczenia preparatami Desirial i Desirial PLUS przywraca nawilżenie, pożądany wygląd i funkcje zewnętrznych narządów płciowych kobiet i sprawia, że mogą nadal aktywnie korzystać z życia.

Jak działa kwas hialuronowy w okolicach intymnych? 

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, a jego działanie przypomina właściwości gąbki, gdyż zatrzymuje on wodę i jest odpowiedzialny za nawilżenie skóry. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w wargi sromowe większe umożliwia przywrócenie objętości skórze, jej ponowne nawodnienie oraz wygładzenie. Zabieg ten pobudza również aktywność fibroblastów i tym samym syntezę kolagenu, co przyczynia się do regeneracji skóry w okolicach intymnych.

Preparat DESIRIAL® jest dostępny w dwóch wariantach opracowanych z myślą o różnych potrzebach kobiet:

  • DESIRIAL®: dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym lub w wieku rozrodczym, u których stwierdzono niedostateczne nawilżenie pochwy i sromu ze współistniejącymi podrażnieniami lub bez.
  • DESIRIAL® PLUS: dla kobiet w wieku post-menopauzalnym, menopauzalnym lub w wieku rozrodczym ze skłonnością do/lub objawami umiarkowanego, ostrego, częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych większych.

Desirial – wskazania do zabiegu

• Suchość
• Podrażnienie powodujące świąd i dyskomfort
• Uczucie napięcia i pieczenia u kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i post-menopauzalnym
• Wulwodynia

Desirial – efekty zabiegu

– Biostymulacja i przywrócenie prawidłowego nawilżenia środkowych i głębokich warstw skóry właściwej w obszarach genitalnych.

– Zwiększenie objętości i nawilżenie skóry, pobudzenie produkcji kolagenu poprzez stymulację fibroblastów (niezbędne w celu zapewnienia właściwego wypełnienia skóry).

Desirial Pplus – wskazania do zabiegu

– Umiarkowany, częściowy lub całkowity zanik warg sromowych większych

Desirial Plus – efekty zabiegu

– Wypełnianie i modelowanie metodą głębokich iniekcji podskórnych
– Odtworzenie regularnych warg sromowych większych o jednakowej wielkości/objętości w celu ochrony sromu przed otarciami

Czas zabiegu – Zabieg trwa od 30 do 60 minut.
Pierwsze efekty widoczne są już po tygodniu od wstrzyknięcia i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Koronawirus w Krakowie
Tagi

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *