Neogenesis Clinic Monika Wilk-Głodzik

Neogenesis Clinic
ul. Henryka Pachońskiego 7A/87
31-223 Kraków


Neogenesis Clinic to nowoczesny gabinet kosmetyczny, który powstał z przekształcenia cenionego przez klientów “Twoje Mini Spa”. Właścicielka gabinetu, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, postanowiła kontynuować swoją pasję i wiedzę, oferując jeszcze więcej specjalistycznych usług dla swoich klientów.

Historia Neogenesis Clinic sięga 12 lat wstecz, kiedy to “Twoje Mini Spa” rozpoczęło swoją działalność. Właścicielka gabinetu, z sukcesami prowadziła swoje przedsięwzięcie, zdobywając zaufanie klientów oraz budując renomę w branży kosmetycznej.

W gabinecie Neogenesis Clinic szczególny nacisk kładziony jest na terapię blizn, indywidualne terapie zabiegowe oraz depilację laserową. Właścicielka gabinetu, korzystając z najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, dba o najwyższą jakość usług oraz zadowolenie klientów.

W gabinetach Neogenesis Clinic znajdziemy między innymi takie zabiegi jak: Dermapen, HydraFacial, peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa czy RF mikroigłowy. Wykorzystując najnowocześniejsze metody oraz sprawdzone kosmetyki, kosmetolog pomaga klientom w osiągnięciu doskonałości, harmonii i zdrowia skóry.

Znaczenie nazwy Neogenesis Clinic nawiązuje do procesu neogenezy, czyli odnowy, regeneracji i odradzania się komórek oraz tkanek. To doskonałe odzwierciedlenie misji gabinetu, która jest wspieranie klientów w dążeniu do piękna, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Neogenesis Clinic, dzięki swojemu profesjonalizmowi, wysokiej jakości usług oraz zaangażowaniu, zdobywa coraz większe uznanie wśród klientów. Właścicielka gabinetu, z pasją i oddaniem, kontynuuje swoją misję, aby każdy klient czuł się wyjątkowo i mógł cieszyć się pięknem oraz zdrowiem swojej skóry.

Tagi

Monika Wilk-Glodzik

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w terapii blizn, właścicielka gabinetu kosmetycznego Neogenesis Clinic w Krakowie. Autorka bloga monikawilk.pl

Jeden komentarz

  1. Polecam, szczególnie jak macie problemy skórne, indywidualne terapie dobierane przez p. Monikę działają cuda, w moim przypadku występował problem z przebarwieniami i trądzikiem.

  2. Polecam. Korzystałam z zabiegów dermapen, p. Monika dobierała odpowiednie preparaty pod moją cerę i problem i jestem na prawdę bardzo zadowolona i cieszę się, że trafiłam w ręce Pani Moniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close