Leczenie trądzikuZabiegi kosmetyczne

Acnelan – kuracja przeciwtrądzikowa – leczenie trądziku

Kompleksowa Kuracja przeciwtrądzikowa Acnelan to nowy produkt laboratorium Mesoestetic będący innowacyjną terapią do skóry trądzikowej i łojotokowej, opracowaną przy współpracy z Dermus (hiszpańskim Stowarzyszeniem Prywatnych Klinik Dermatologicznych). Rewolucyjna terapia dla skóry trądzikowej została opracowana przez laboratorium Mesoestetic, twórcę najbardziej skutecznego zabiegu i kremu na przebarwienia Cosmelan, wielokrotnego zdobywcę Pereł dermatologii Estetycznej.

Efekty zabiegu Acnelan

– znacząco redukuje istniejące zmiany i powikłania trądzikowe (działanie objawowe)

– zapobiega powstawaniu nowych zmian (działanie przyczynowe)

– jest innowacyjną terapią wieloczynnikową – innowacyjność rynkowa polega na połączeniu działania substancji złuszczających zawartych w opatentowanym kompleksie m.acne complex z retinoidami o udokumentowanym działaniu terapeutycznym (bexaretinyl complex).

– jest terapią złożoną, łączącą kurację gabinetową z profesjonalną pielęgnacją domową (stanowiącą obligatoryjny element terapii)

Acnelan – jak działa

Produkty należące do gamy Acnelan zawierają innowacyjny składnik aktywny: m.acne complex – opatentowany kompleks substancji aktywnych na bazie kwasu salicylowego, kwasu migdałowego, kwasu szikimowego i sodium lepargilate, który wraz z wyjątkowym kompleksem beksaretinylu oddziałuje na wszystkie elementy patogenezy trądziku:

– hamuje aktywność 5-alfa reduktazy biorącej udział w syntezie androgenów

– zmniejsza nadmierne rogowacenie komórek naskórka

– reguluje produkcję sebum

– oczyszcza ujścia kanałów łojowych

– zmniejsza zaczerwienienia oraz obrzęki wywołane stanem zapalnym

– kontroluje proliferację bakterii

– łagodzi objawy potrądzikowe: blizny i przebarwienia pozapalne

Acnelan pack zawiera wszystkie produkty niezbędne do przeprowadzenia 3 pełnych zabiegów (twarz, klatka piersiowa/dekolt, plecy). Zaleca się wykonywanie zabiegów w odstępach czasowych 15-21 dni, w zależności od stopnia wrażliwości skóry pacjenta. Rekomendowana liczba serii zabiegów to 2-4 serii w roku.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *