Literatura obyczajowa, romans

Znakomity debiut Nicoli „Juno” Barańskiej – Zakochana w bandycie

Nicola „Juno” Barańska debiutuje w stylu young adult z porywającą historią o Kim i Timosie. Ona jest uczennicą, on bandytą – ich losy splatają się przypadkowo podczas napadu w metrze, którego Tim dokonuje wraz z kolegami.

Kim, będąca świadkiem i ofiarą napadu, przeżywa szok, tym większy, gdy jeden ze sprawców wyraźnie próbuje z nią flirtować, nazywając ją “lalunią”. Do końca dnia nie może się skupić na lekcjach, prześladowana wspomnieniem przenikliwego spojrzenia i blasku oczu nieznajomego, które dostrzegła przez otwory kominiarki.

W piątkowy wieczór, pora imprez i rozrywek, Kim wybiera się do klubu z bratem Jasperem i jego kolegami. Jeden z nich, Timos, wpatruje się w nią intensywnie. Jego oczy w kolorze morskiej głębi wydają się Kim dziwnie znajome…

Książka zdobyła ogromną popularność na platformie Wattpad, osiągając imponującą liczbę 3,5 miliona odsłon.

O Autorce

Nicola Barańska, pisząca pod pseudonimem Juno, jest autorką romansów i literatury młodzieżowej. W 2015 roku założyła konto na Wattpadzie, co otworzyło przed nią świat pisania. Nigdy nie przypuszczała, że jej hobby spotka się z tak dużym zainteresowaniem. Już po kilku tygodniach od publikacji pierwszych tekstów zdobyła tysiące odsłon, osiągając aż 3,5 miliona. Nicola, Polka, która większość życia spędziła za granicą, od kilku lat mieszka w Polsce. Uwielbia zapach kawy, kwiatów oraz szum morza, które było ważnym elementem jej dzieciństwa.

Nicola „Juno” Barańska – Zakochana w bandycie

Editio Red, 2024

Data premiery: 04. 06. 2024

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close