Biznes

XXIII Inżynierskie Targi Pracy online!

Już 10 marca rusza XXIII edycja największych Inżynierskich Targów Pracy w Małopolsce, organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. W tym roku, w trosce o zdrowie uczestników i prelegentów, wydarzenie będzie przeprowadzone w formie online.

Inżynierskie Targi Pracy od 23 lat otwierają studentom z branży technicznej drzwi do nowych możliwości zawodowych. W tym roku na wydarzeniu obecnych będzie około 20 firm oferujących zatrudnienie, ciekawe staże oraz praktyki. Jest to jedyna taka okazja, aby osobiście poznać pracodawcę i uzyskać odpowiedzi na pytania odnośnie systemu rekrutacyjnego. Uczestnictwo w wydarzeniu jak każdego roku jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

W czasie targów każdy uczestnik zdobędzie okazję dowiedzenia się z pierwszej ręki jak pandemia zmieniła proces rekrutacji oraz zapotrzebowanie na pracowników. Możliwość zapisu na indywidualną rozmowę ułatwi kontakt z przedstawicielem firmy, która wyjątkowo nas interesuje. Ponadto każda z obecnych na Targach firm będzie prowadziła pokój otwarty z ogólnodostępnym czatem, za pośrednictwem którego odpowie na każde nurtujące pytanie. Przedstawiciele BEST-u również będą mieli swój kanał, na którym będzie się można dowiedzieć czegoś więcej o organizacji.

Oprócz rozmów z pracodawcami każdy uczestnik będzie miał okazję do rozwoju podczas stremowanych na stronie oraz Facebookowym profilu prelekcji, w czasie których specjaliści z wybranych dziedzin podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Uczestnicy mają także możliwość przekazania swojego CV wystawcom za pomocą bazy, a w trakcie wydarzenia będą też mieli możliwość skonsultowania swojego CV ze specjalistami.

Board of European Students of Technology jest apolityczną organizacją non-profit działającą przy uczelniach technicznych w całej Europie na rzecz zrzeszania studentów oraz poszerzania ich wiedzy. Organizator wydarzenia, BEST AGH Kraków, istnieje już ponad 25 lat przy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Oprócz Inżynierskich Targów Pracy organizuje m. in. hackathon BITEhack, międzynarodowy program Kursów Naukowych oraz konkurs inżynierski EBEC, w którym co roku mierzą się studenci z całej Europy.

Więcej informacji na: https://www.facebook.com/BEST.itp/ | www.itp.best.krakow.pl/

Koronawirus w Krakowie
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *