Biznes

Vis Plantis spod Krakowa, czyli Successful Family Business po polsku

Vis Plantis – rodzinna firma spod Krakowa, po raz kolejny udowodniła, że stanowi zgrany team! Założyciele, Dorota i Jarosław Topolscy wraz z dorosłymi już dziećmi, właśnie otrzymali prestiżową nagrodę w konkursie Love Cosmetics Awards w kategorii Successful Family Business. Zarządzający zespołem Vis Plantis, których łączy nie tylko wspólna firma, ale i nazwisko, zostali docenieni za wspólne osiągnięcia i autentyczność w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Tutaj każdy członek teamu odnalazł swoje miejsce i stąd czerpie satysfakcję oraz radość – rodzice, dzieci i czworonożna asystentka Zara.

Uroczysta gala Love Cosmetics Awards, podczas której wręczono nagrody, odbyła się 21 czerwca w Warszawie. Vis Plantis, zwyciężając w kategorii Successful Family Business, na przekór temu, co mówi przysłowie, pokazali, że z rodziną można wyjść dobrze nie tylko na zdjęciu. Nagroda to również ukłon w stronę konsumentów, którzy sięgając po dany produkt często nie wiedzą, kto stoi za daną marką. Vis Plantis jest firmą, która pozostaje w codziennym, bezpośrednim kontakcie ze swoimi konsumentami – choćby za pośrednictwem organizowanych spotkań i komunikacji prowadzonej w social mediach.

Z każdym biznesem wiążą się konkretni ludzie i ich historia. W przypadku Vis Plantis mamy do czynienia z rodzinną sagą, która łączy dwa pokolenia. Firmę wcześniej znaną jako Elfa Pharm Polska, założyli Dorota i Jarosław Topolscy. Dziś biznes prowadzą wspólnie z dorosłymi już dziećmi – synem Tomkiem i jego żoną Magdą oraz córką Gosią. Pomimo wcześniejszych pomysłów na karierę prawniczą, szybko okazało się, że we krwi całej trójki najwyraźniej płynie domieszka szamponu lub odżywki – czego efektem jest obecny kształt Vis Plantis. Zespół, jak sami twierdzą, tworzy iście wybuchową mieszankę różnych charakterów! Podobno najspokojniejszym jego członkiem jest adoptowana amstaffka Zara.

Firma prężnie rozwija swoje portfolio liczące obecnie ok. 300 produktów dostępnych zarówno w Polsce, jak i za granicą – a w nim marki takie jak m.in. so!flow czy Pharma Care. Oprócz tego Vis Plantis angażuje się w inicjatywy charytatywne, działa społecznie i proekologicznie. Z miłości do zwierząt (nie tylko do psów) firma zaadoptowała… żyrafę z krakowskiego ZOO! I, jak zapewnia, nie jest to jej ostatnie słowo, jeśli chodzi o zwierzęta! Stale powstają pomysły na nowe działania! Jak twierdzi team Vis Plantis – Każdy, nawet mały gest, ma znaczenie i może przyczynić się do tworzenia lepszego świata.

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close