Zdrowie

Uśmiech proszę! Czarna wybielająca pasta do zębów z węglem drzewym i teavigo

Dbanie o siebie zawsze jest #trendy. Codziennie starannie dobieramy garderobę, stosujemy kremy, które pozwalają nam poczuć się jak w spa. Kiedy zmienia się sezon, szukamy nowych ubrań, torebek, inspiracji na #nowylook… A co nigdy nie wyjdzie z mody? Piękny uśmiech! Dbanie o niego to priorytet – o każdej porze roku i w każdej sytuacji. Podejmij wyzwanie i do swoich pielęgnacyjnych rytuałów, dodaj dbanie o piękny uśmiech! W tym celu zaufaj profesjonalistom!

Czy znasz już linię EXPERT? To najbardziej profesjonalne, eksperckie produkty marki ECODENTA, które powstały z połączenia wiedzy jednych z najlepszych dentystów oraz formuł czerpiących wszystko, co najlepsze… z natury!

Nowatorskie formuły, produkty nie z tego świata – super, prawda? Poznaj naturalne, oryginalne, pełne harmonii, zachwycające cudownością produkty! Psss…i magiczne! Czerń zmieniają w zachwycającą biel! 😉

Czarna wybielająca pasta do zębów z węglem drzewym i teavigo™ ECODENTA

Czarna wybielająca pasta do zębów z węglem drzewym i teavigo™ ECODENTA

98% składników naturalnego pochodzenia

Czerń to kolor dla…EKSPERTÓW. W połączeniu z supermocą składników staje się trendowym #musthave na wszystkie sezony. Naturalna pasta do zębów z węglem drzewnym i Teavigo to innowacyjna formuła, która dba o to, by Twój uśmiech był PIĘKNY, ZDROWY i BIAŁY!

Nadzwyczajne wybielanie, działanie bakteriobójcze, ochrona przed kamieniem nazębnym? Mamy to, więc nie zawahaj się użyć CZARNEJ, WYJĄTKOWEJ PASTY ECODENTA 😉 !

Cena: 17,99 pln

Czarny wybielający płyn do płukania ust z węglem drzewnym ECODENTA

IDEALNA PARA… ISTNIEJE! I znajdziesz ją przeglądając produkty marki ECODENTA 🙂 Ulubiona pasta do zębów wymaga posiadania… ulubionego płynu do płukania ust!

Czarny wybielający płyn do płukania ust z węglem drzewnym ECODENTA

95% składników naturalnego pochodzenia

Zanim otworzysz… potrząśnij, a zobaczysz magię! Przezroczysty płyn zmieni kolor na czarny – niemożliwe? A jednak!

Czarny, ale wybielający płyn do płukania jamy ustnej ECODENTA to połączenie, które nie tylko zadba o jaśniejszy odcień zębów, ale też zapewni długotrwałą świeżość. Innowacyjna kombinacja węgla drzewnego, soli i olejku eterycznego z mięty na co dzień i od święta! Stworzony z naturalnych składników, magicznie odświeża i dba o higienę jamy ustnej.

Cena: 24,99 pln

Produkty ECODENTA w Polce dostępne są stacjonarnie oraz online w drogeriach między innymi SuperPharm, Hebe. Więcej informacji na stronie: ecodenta.lt

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *