Lifestyle

Targi Ezoteryczne w KRAKOWIE

PRZYJDŹ CIEKAWY – WYJDŹ ZAINSPIROWANY!

MEDYCYNA NATURALNA –  CIAŁO, UMYSŁ I DUSZA

Szukasz pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii, sposobów na naturalne terapie zdrowotne i dobrego, ogólnego samopoczucia?  Może jesteś ciekawy jakie holistyczne rozwiązania mają ludzie pełni serca, chętnie wspierający, o podobnym umyśle do Twojego?

Weź udział w www.targiEZOTERYCZNE.pl – spotkaj ciekawych wystawców  prezentujących produkty i usługi na rzecz dobrego samopoczucia i zdrowia; zarówno psychicznego jak i piękna fizycznego. Naturalne kosmetyki, organiczne zioła, terapie zdrowotne; niekonwencjonalne odnowy biologiczne i regeneracje energetyczne, wróżby, suplementy…

Zobacz, wypróbuj i kup wyjątkowe produkty i prezenty; w tym m.in. biżuterię, , kryształy, kamienie, świece, oleje, muzykę, książki, upominki, kursy edukacyjne, zabiegi na ciało i wiele, wiele więcej!

Obudź w sobie Szósty Zmysł poprzez info – rozrywkę i rozkosz pozostałych pięciu zmysłów. Od pysznego smaku, po dotyk masażu leczniczego; od słuchania muzyki na żywo  i kąpieli uzdrawiających dźwiękiem do zapachu aromaterapii i olejków eterycznych. Ucz się i zdobywaj wiedzę od profesjonalnych wystawców. Spróbuj odprężyć swoje ciało i umysł. Weź udział w niecodziennych, edukacyjnych wykładach, koncertach i warsztatach.

Pozwól nam pokazać to wszystko w dwa  inspirujące dni!

👉KIEDY SIĘ WIDZIMY ?

KRAKÓW – HALA CRACOVIA ul. Focha 40

18-19 MAJA 2024 – w zielonym  sercu KRAKOWA

Zbierzemy Was w ekscytującą ezoteryczną podróż !!!

👉W JAKICH GODZINACH ?

Sobota 11:00-18:00

Niedziela 10:00-18:00

HARMONOGRAM WYKŁADÓW: https://targiezoteryczne.pl/event/targi-ezoteryczne-krakow-18-19-maja-2024/

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close