Zabiegi kosmetyczne

Stylage L – wypełnianie i wygładzanie głębokich i bardzo głębokich zmarszczek

Stylage L to żel usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający mannitol, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH. Pakowany w ampułko-strzykawki o pojemności 1 ml. Sterylizowany przez autoklawowanie. Stylage L przeznaczony jest do jednorazowej aplikacji.

Stylage L – efekty zabiegu

Stylage L to preparat stosowany do wypełnienia zmarszczek głębokich i bardzo głębokich oraz stosowany w wolumetrii twarzy do odtwarzania kształtu twarzy (policzków, owalu twarzy, kości policzkowych) poprzez iniekcje w głęboka warstwę skóry właściwej. Chlorowodorek lidokainy  niweluje ból podczas podawania preparatu i sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

Stylage L wstrzykiwany w głęboką warstwę skóry właściwej powoduje zwiększenie objętości tkanek i wypełnienie korygowanej zmarszczki lub  obszaru, który chcemy odmłodzić. Preparat z czasem ulega stopniowemu wchłonięciu.

Długotrwałość efektu zależy od rodzaju skóry, głębokości iniekcji oraz właściwości preparatu. Dla uzyskania optymalnej korekcji należy wykonać jeden do dwóch zabiegów, w zależności od miejsca korekcji, pacjenta oraz głębokości podania preparatu. Regularne zabiegi uzupełniające ubytki tkanek pozwolą utrwalić pożądany efekt odmłodzenia.

Stylage L – wskazania do zabiegu

 • Głębokie i bardzo głębokie zmarszczki;
 • Głębokie bruzdy nosowo-wargowe;
 • Zmarszczki “opadających ust”;
 • Nieznaczna wolumetria:
  • Kości policzkowych u młodych kobiet;
  • Zmiana kształtu podbródka;
  • Spłaszczenie garbu nosa, lifting czubka nosa;
  • Odmłodzenie dłoni, w tym przywrócenie objętości tylnych części dłoni.
Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *