Literatura obyczajowa, romans

“Siedem dni w czerwcu” Tii Williams – Książka, która zachwyciła Reese Witherspoon!

Co by było, gdyby Romeo i Julia nie zginęli, tylko rozstali się, dożyli dorosłości, a po latach spotkali się, wspominając swoją szaloną młodzieńczą miłość? Taką właśnie historię, z XXI wieku, opowiada Tia Williams w swojej powieści „Siedem dni w czerwcu”. Książka, która zachwyciła Reese Witherspoon do polskich księgarń trafi już 28 czerwca!

Śmiałam się i płakałam razem z bohaterami, kiedy ich serca były
łamane i uzdrawiane. Absolutnie pokochałam tę książkę.”
-Jodi Picoult, autorka 28 bestsellerów „New York Timesa”

Eva Mercy jest samotną matką i uznaną autorką poczytnych romansów. Shane Hall to wielokrotnie nagradzany powieściopisarz z bagażem dramatycznych osobistych doświadczeń, który niespodziewanie pojawia się w Nowym Jorku. Kiedy Shane i Eva spotykają się podczas literackiego panelu, odżywają wspomnienia… Piętnaście lat wcześniej spędzili razem siedem wspaniałych czerwcowych dni… Chociaż dziś udają, że nic ich nie łączy, przez lata potajemnie „pisali do siebie” w swoich książkach.

Niespodziewane spotkanie na nowo rozbudza uśpione emocje, przypomina o szalonej miłości sprzed lat. Eva jest jednak nieufna wobec człowieka, który złamał jej serce. Chce, by Shane zniknął jej z oczu, a jej życie znów wróciło do normy. Czy uda jej się poskromić uczucia?

„Dorosłe kobiety wiedziały, że nie wolno wiązać się z bombami zegarowymi. Natomiast nastolatki nie mogły się doczekać, aż ktoś zrujnuje im życie.” – Tia Williams w mistrzowski sposób zestawia powściągliwych dorosłych – Shane’a i Evę, z nimi samymi jako nastolatkami. Dzikimi, nieprzewidywalnymi, pełnymi życia. Ich ponowne spotkanie jest jak powrót do domu, ale naznaczony nieumiejętnością wchodzenia w dorosłe i stabilne związki.

Historia Shane’a i Evy zachwyciła czytelniczki na całym świecie, w tym amerykańską aktorkę – Reese Witherspoon, która podzieliła się wrażeniami z lektury w swoim klubie książkowym. „Siedem dni w czerwcu” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicielek inteligentnego romansu!

Tytuł: „Siedem dni w czerwcu”
Autorka: Tia Williams
Premiera: 28.06.2023
Przekład: Filip Filipowski
Cena: 46,90
Liczba stron: 416
MUZA SA

Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close