Kosmetyki

SENSUM MARE w Krakowie! Zobacz gdzie kupić te kultowe kosmetyki

Polska marka naturalnych kosmetyków SENSUM MARE wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów rynku krakowskiego i na trwale zagościła w drogerii Kopalnia Zdrowia oraz w sieci Pigment. Jak mówią twórcy marki:

Dzięki obecności naszych kosmetyków w tak popularnych i często odwiedzanych drogeriach dostęp do produktów marki stał się jeszcze łatwiejszy. Często otrzymywaliśmy wiadomości od osób prywatnych mieszkających w Krakowie i okolicach z zapytaniem, gdzie mogą kupić stacjonarnie i wypróbować nasze kosmetyki. Od teraz jest to znacznie łatwiejsze.

Marka SENSUM MARE NATURAL SKINCARE jest jedną z najbardziej pożądanych marek kosmetycznych. Współpracuje z najlepszymi polskimi laboratoriami, a składniki aktywne i surowce dostarczane są z różnych części świata i odznaczają się najwyższą jakością. Marka bazuje na składnikach pochodzących z głębin mórz i oceanów, takich jak algi morskie, bioferment, zielony kawior, które uzupełnione są innymi, naturalnymi surowcami do których można zaliczyć wyciąg z paproci, kwas hialuronowy, hiperferment z aloesu, masło shea czy argininę. W składzie każdego z kosmetyków znajduje się krystalicznie czysta woda z lodowca norweskiego, bogata w minerały i pierwiastki śladowe.

Kosmetyki marki SENSUM MARE skierowane są głównie do kobiet świadomych, które chcą kompleksowo zadbać o wygląd skóry i zdrowie, niezależnie od wieku, które poszukują naturalnych, dobrych jakościowo kosmetyków o czystym składzie. Wszystkie produkty marki przeszły szereg badań dermatologicznych i mogą być bezpiecznie stosowane także u kobiet w ciąży. W portfolio SENSUM MARE znajdują się kremy oraz serumy podzielone na dwie linie, uzależnione od typu skóry: linia ALGORICH przeznaczona dla skóry suchej i bardzo suchej oraz linia ALGOLIGHT dedykowana skórze tłustej i mieszanej. Poza kremami i serumami marka oferuje linię myjącą, do której należą: żel, peeling enzymatyczny oraz emulsja do demakijażu. Topowymi produktami marki są: krem pod oczy oraz odświeżający tonik – laureat nagrody Glammies. Nowością od niedawna dostępną w sprzedaży jest komfortowa nocna maska w kremie będąca ukoronowaniem innowacji oraz wysokiej jakości składników SENSUM MARE.

Wszystkie wymienione kosmetyki dostępne są już teraz w Krakowie i jest to znakomita wiadomość dla wszystkich fanek naturalnej pielęgnacji twarzy.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *