Dla niejLifestyleModaPrezenty - książki

Sekrety stylowej szafy. Królewska garderobiana radzi, jak się ubierać i dbać o ubrania [KONKURS]

Przemierzasz galerie handlowe w poszukiwaniu najmodniejszych kreacji, które kilka tygodni później tylko zagracają twoją garderobę. Przed tobą ważna uroczystość, a ty czujesz, że i tak nigdy nie znajdziesz odpowiedniej sukienki. Brzmi znajomo?

Alicia Healey, garderobiana, przez kilka lat pracowała w pałacu Buckingham, a dziś pomaga w wyborze odpowiednich strojów rodzinom królewskim i towarzyskiej elicie z całego świata. Doskonale wie, co i kiedy nosić oraz jak kupować ubrania i o nie dbać. W tej książce dzieli się swoją wiedzą, jak nawet z niewielką liczbą ubrań zawsze wyglądać stylowo i modnie. Poczuj się wyjątkowo i oddaj swoją szafę w ręce profesjonalistki!

Naucz się:

• budować szafę kapsułową,

• jak ubierać się zawsze stosownie do okoliczności,

• że możesz czuć się doskonale nawet wtedy, kiedy kolejny raz ubierasz się tak samo.

Wydawnictwo Quello

KONKURS!

Mamy dla Was egzemplarz książki “Sekrety stylowej szafy. Królewska garderobiana radzi, jak się ubierać i dbać o ubrania”. Jak wygrać? Napisz do nas maila na adres redakcyjny, wylosujemy jedną z pierwszych piętnastu osób od których otrzymamy wiadomość mailową! W tytule wpisz “Konkurs”!

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *