Dla dzieciPrezenty - książki

Przepiękne “Ogrody natury” od Wydawnictwa Adamada

Szukasz prezentów dla swojego dziecka? Książek, które będą nie tylko pięknie wydane ale będą również kształcić i rozwijać zainteresowania? Koniecznie poznaj Wydawnictwo Adamada!

Ogrody natury to książka, która zachwyci również dorosłych. Przepiękna okładka, która przykuwa uwagę od samego początku jest tylko wstępem do tego co jest w środku. Poznamy pięć niezwykłych siedlisk i 80 dziko żyjących zwierząt, a wszystko poprzez przystępne opisy i przede wszystkim wspaniałe ilustracje, każda strona jest chwilą zachwytu i uwierzcie nam, nie mam w tym choćby słowa przesady. Szczerze polecamy!

Przedrzecie się przez wilgotny Las Deszczowy Amazonii. Odkryjecie skrytą pod powierzchnią oceanu wielobarwną Wielką Rafę Koralową. Spróbujecie przetrwać na upalnej za dnia, a mroźnej w nocy Pustyni Chihuahua. Przejdziecie przez niezgłębione Lasy Schwarzwaldu. Ze szczytów Himalajów będziecie podziwiać górski krajobraz.

Wystarczy przekroczyć bramę.

Serwis specjalny: Koronawirus - wszystko co musisz wiedzieć Koronawirus w Krakowie
Tagi
Pokaż więcej

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *