Film

“Pętla” nowy film Vegi o seksaferze podkarpackiej

Trzy miesiące po premierze poprzedniego filmu, Patryk Vega prezentuje zwiastun kolejnej produkcji. “Pętla” to film oparty na faktach, opowiadający o seksaferze na Podkarpaciu z udziałem agentów CBŚ, polityków i biznesmenów. W obsadzie pojawiają się m.in. Antoni Królikowski, Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke.

W filmie pojawia się również postać pochodzącego z Rzeszowa boksera, Dawida “Cygana” Kosteckiego, który popełnił samobójstwo w Areszcie Śledczym Warszawa-Białołęka, gdzie został przeniesiony z zakładu karnego w Rzeszowie, w którym odsiadywał wyrok 5 lat i 100 dni pozbawienia wolności za kierowanie grupą przestępczą.

38-letni Kostecki zabrał ze sobą wielką wiedzę na temat działania podkarpackich agencji towarzyskich, a także korumpowania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Sprawa śmierci Dawida Kosteckiego wywołała liczne kontrowersje dotyczące możliwości zaistnienia zabójstwa pięściarza.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *