Telewizja

Mieszkańcy woj. małopolskiego z szansą na zostanie pierwszym polskim Ninja!

Polska cały czas czeka na swojego pierwszego Wojownika Ninja – śmiałka, który pokona ekstremalnie trudne przeszkody i zostanie zwycięzcą w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. Poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko – w słynnym na całym świecie programie jedynie 9 osobom udało się przejść przez wszystkie przeszkody – w tym najważniejszą – Górę Midoriyama.

Wśród niezwykle silnych i diabelnie odważnych, których zmagania będziemy śledzić 6 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie, znaleźli się 37-letnia Marta Staroń z Młoszowa oraz 35-letni Janusz Trzeciak z Krakowa.

Fot. Maciej Piorko, Polsat – Ninja Warrior Polska

Bez dwóch zdań – Marta Staroń jest uzależniona od adrenaliny, którą można poczuć na torze „Ninja Warrior Polska”. Powraca do show i to po raz trzeci! Silna, zdeterminowana i z ogromnym apetytem na zwycięstwo dietetyczka z Młoszowa to pasjonatka sportów ekstremalnych. Ma na koncie starty w seriach Elite Runmageddon oraz Barbarian. Należy do sekcja „Gołe Plecy”, składającej się z 8 biegających po górach dziewczyn, które na każdym zdobytym szczycie uwieczniają swój sukces… gołymi plecami.

Janusz Trzeciak z zawodu jest elektrykiem. Twierdzi, że tor Ninja Warrior Polska to Mount Everest wśród torów, dlatego chce się z nim zmierzyć. Fizycznie czuje się gotowy na to wyzwanie. Prowadzi aktywny tryb życia, uprawiając m.in. takie sporty, jak: jazda na rowerze, bieganie, pływanie, wspinaczka. W młodości wielokrotnie brał udział w mistrzostwach Polski w narciarstwie biegowym, a także w piłce ręcznej.

Fot. Maciej Piorko, Polsat – Ninja Warrior Polska

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu „Ninja Warrior Polska” na antenie Polsatu w każdy wtorek o godz. 20:05!

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *