Radca prawny Kraków

Małgorzata Stachnik – kancelaria radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Stachnik | ul. Pilotów 21/1, 31-462 Kraków |
tel: +48 531-826-999 | www.malgorzatastachnik.pl


Małgorzata Stachnik

Radca prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie od 2013 r. (KR-3347) Dodatkowo, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalizacji Controlling i zarządzanie finansami.

Specjalizuje się w dziedzinie szeroko pojętego prawa handlowego, prawa pracy i prawa cywilnego. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań przedsądowych i sądowych związanych, w szczególności pomiędzy podmiotami gospodarczymi. Z powodzeniem reprezentuje swoich Klientów przez sądami, organami administracji, organami egzekucyjnymi oraz kontrahentami. Świadczy także doradztwo w zakresie bieżącej obsługi prawnej krajowych i międzynarodowych podmiotów gospodarczych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując dla renomowanych krakowskich kancelarii prawnych, a także podmiotów z branży IT czy branży energetycznej, jak również prowadząc własną działalność gospodarczą przez okres ponad 10 lat.

Swoje usługi prawne wykonuje z indywidualnym podejściem do każdego Klienta, starając się zrozumieć jak najlepiej jego potrzeby i zapewniając zachowanie w tajemnicy każdej powierzonej informacji.

Włada językiem angielskim.


Prawo spółek, prawo gospodarcze

Jedną z głównych dziedzin prawa, w których Kancelaria się specjalizuje jest szeroko rozumiane prawo dla przedsiębiorców. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa gospodarczego, obsługi spółek, działalności gospodarczych.

Prawo upadłościowe

Kancelaria oferuje pomoc prawną uczestnikom postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego zarówno po stronie upadłego/dłużnika jak i wierzyciela, na każdym etapie postępowania.

Prawo nieruchomości

Kancelaria posiada bogate doświadczenie związane ze sprawami, których przedmiotem są nieruchomości gruntowe, budowlane oraz lokalowe.

Prawo pracy

Kancelaria świadczy doradztwo prawne zarówno dla pracodawców jak i pracowników.

Prawo telekomunikacyjne

Kancelaria z sukcesem reprezentuje przedsiębiorców z sektora telekomunikacyjnego, którym świadczy pomoc prawną m.in. w zakresie opracowywania regulaminów świadczenia usług telekomunikacyjnych oraz sporządzania umów telekomunikacyjnych.

Prawo własności przemysłowej

Nasze działania ukierunkowane są na jak najpełniejszą ochronę praw własności przemysłowej naszego Klienta.

Koronawirus w Krakowie

Małgorzata Stachnik

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie od 2013 r. Dodatkowo, absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie o specjalizacji Controlling i zarządzanie finansami. Specjalizuje się w dziedzinie szeroko pojętego prawa handlowego, prawa pracy i prawa cywilnego. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu postępowań przedsądowych i sądowych związanych, w szczególności pomiędzy podmiotami gospodarczymi.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *