TelewizjaUroda

Maciej Panek odmładza kobiety

„Młodość na zamówienie” to nowy program o medycynie estetycznej, którego emisja na TVN Style oraz TLC spotkała się z dużym zainteresowaniem kobiet.

To pierwszy tego typu projekt w Polsce, w którym to profesjonalna ekipa Panek Clinic na czele z Maciejem Pankiem, specjalistą medycyny estetycznej, wyjeżdża z Warszawy i odwiedza pacjentki rozsiane po całej Polsce i w ich rodzinnych stronach. Tam wykonuje zabiegi bohaterce we współpracujących z Panek Clinic profesjonalnych klinikach medycyny estetycznej. Cały zabieg trwa jedynie godzinę a efekt odmłodzenia widoczny jest natychmiast. W przeprowadzonej po zabiegu sondzie ulicznej, zapytani szacują wiek każdej z kobiet nawet o 10 lat mniej w odniesieniu do jej rzeczywistych lat.

„Stworzona przeze mnie Mobilna Klinika odniosła olbrzymi sukces i aż się prosiło aby ten format usług medycyny estetycznej pokazać w telewizji. Program spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem przez widzów. Dostaję bardzo dużo wiadomości od Pań, które poczuły się zainspirowane proponowanymi przeze mnie zabiegami.” powiedział Maciej Panek.

Katarzyna l.38 z Lubania, w młodości przeszła traumę związaną z problemami skórnymi, przez co w późniejszym czasie bała się wszelkich eksperymentów a kondycja jej skóry bardzo się pogorszyła. Po rozmowie z Maciejem Pankiem postanowiła zaufać jego profesjonalizmowi i poddać się zabiegowi. W wyniku zabiegu skóra dostała odpowiednie nawilżenie i naprężenie dzięki systemowi nici kolagenowych – autorskiemu zabiegowi Macieja Panka. Widząc swoją nową twarz Kasia zareagowała jednym wykrzyczanym słowem: „Petarda”!

Joanna l.48 z Poznania, to przyszła panna młoda. Jej narzeczony jest młodszy od niej o 10 lat, Kasia marzyła, aby ta różnica wieku nie była widoczna gołym okiem. Na ratunek najbliżsi Joasi wezwali ekipę Panek Clinic. Wykonany przez specjalistów zabieg z użyciem lasera erbowego zrewitalizował skórę twarzy i dekoltu a autorski zabieg Macieja Panka, Lifting Ateny zlikwidował Joannie drugi podbródek. Spektakularny efekt odjął Joasi ponad 10 lat a widoczne łzy wzruszenia były dla doktora najpiękniejszym podziękowaniem.

Kasia l. 45 z Krakowa przeszła w życiu trudne małżeństwo, co bardzo odbiło się na jej twarzy, na której pojawiły się bruzdy i zmarszczki zdradzające przeżyty stres. Maciej Panek zastosował tu bardzo efektywny zabieg nici kolagenowych, który natychmiast zagęścił i pojawił jakość skóry twarzy Kasi. Zlikwidowanie bruzd około nosowych oraz wygładzenie czoła sprawiło, że stres widoczny wcześniej na Kasi twarzy odszedł w niepamięć. Kasia poczuła się szczęśliwa i spełniona. Jak powiedziała „Teraz mogę z przyjemnością patrzeć na swoją twarz w lustrze. Spotkanie doktora Panka to najlepsze co mogło mnie spotkać.”

Efekt metamorfozy oceniają także najbliżsi bohaterki. Ich zaskoczenie i wzruszenie, widoczne w programie to najlepsza ocena przeprowadzonej metamorfozy.

Premierowe odcinki programu można oglądać w każdą niedzielę na kanale TVN Style oraz w czwartki na kanale TLC. Z uwagi na duże zainteresowanie programem będzie on także emitowany na ogólnopolskiej antenie TVN7, tu emisja premierowego odcinka zaplanowana jest już na 18 listopada.

Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close