KosmetykiUroda

Konkurs – Wyniki! Wygraj wegańskie kosmetyki do makijażu

Kosmetyki wegańskie zyskują w ostatnich latach na popularności, decydują się na nie nie tylko osoby, które przechodzą na weganizm, ale również klientki zainteresowane wysoką jakością produktów. Wegańskie produkty kosmetyczne nie tylko nie są testowane na zwierzętach, ale również nie zawierają produktów odzwierzęcych. Wybierając kosmetyki do codziennej pielęgnacji lub makijażu warto przejrzeć ich skład, jeżeli chcesz mieć pewność, że wybierasz kosmetyki wegańskie zajrzyj na etykietę i upewnij się, że nie znajdziesz w nich takich składników jak:

  • kolagen
  • keratyna
  • lanolina
  • chitozan
  • ambra
  • piżmo
  • cywet
  • kwas stearynowy

Jedną z firm oferujących wegańskie kosmetyki do makijażu jest IUNO Cosmetics, nowa marka rodzinna, założona i prowadzona przez mamę i córkę. Trend na przyjazne dla środowiska produkty zmotywował je do zrobienie czegoś więcej. Zauważyły rosnący popyt na wegańskie produkty do makijażu i stwierdziły, że to co aktualnie oferuje rynek, nie spełnia ich oczekiwań. Potrzebowały połączenia naturalnych składników w produktach do makijażu, ale jednocześnie kosmetyki te miały cechować się dużą trwałością, mocną pigmentacją i dużą wydajnością. Tak też powstało IUNO, czyli przystępne cenowo, wegańskie i przyjazne dla środowiska kosmetyki produkowane w 100% w Polsce.

Ich wegańskie kosmetyki są produkowane w Polsce, nie zawierają silikonów i nie są testowane na zwierzętach. Firma prowadzona jest przez mamę i córkę, które swoje wieloletnie doświadczenie zbierały prowadząc szkoły wizażu „Beauty-Art”. Obecna oferta IUNO to wegańskie produkty do makijażu codziennego (cienie, pudry, rozświetlacze i bronzer), które zawierają składniki o właściwościach pielęgnacyjnych i odżywczych. Wszystko jest oczywiście pochodzenia naturalnego. Są to produkty, które pomogą zamaskować niedoskonałości urody. Jednocześnie odżywiając skórę, pomagają w jej odbudowie. Co ważne, są to idealne kosmetyki dla kobiet w ciąży!

Po pierwszych naszych testach kosmetyków do makijażu od IUNO Cosmetics możemy stwierdzić, że są niezwykle wydajne, szczególnie urzekł nas rozświetlacz, który serdecznie Wam polecamy!

Konkurs!

Jeżeli chcecie przetestować kosmetyki od IUNO Cosmetics na sobie mamy dla Was konkurs. Pod naszym postem na Faceboku napiszcie jaki jest Wasz ulubiony kolor cieni pod oczy i dlaczego. Autor najciekawszego komentarza otrzyma dwa dowolnie wybrane kosmetyki od IUNO Cosmetcis!

Konkurs trwa od dziś(2 stycznia) do wtorku 8 stycznia do godziny 22:00. Zwycięzca zostanie ogłoszony w środę do godziny 12!

 

[Aktualizacja 9.01.2019] WYNIKI

Zwycięzcą konkursu zostaje Natalia Julia Es.

Gratulujemy i prosimy o kontakt poprzez wiadomość na naszej stronie FB!

 

Regulamin:

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin(dalej: „Regulamin”) określa warunki, na jakich odbywa się akcja promocyjna pod nazwą Wegańskie kosmetyki IUNO Cosmetics
2. Akcja promocyjna nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009r. roku o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn.zm.).
3. Fundatorem nagród w Konkursie jest producent kosmetyków IUNO Cosmetics (dalej: „Fundator”)
4. Organizatorem akcji jest strona https://www.facebook.com/krakowskiportal/
5. Akcja nie jest sponsorowana, organizowana, współorganizowana lub zarządzana przez serwis Facebook. Informacje i teksty udostępniane przez Uczestników akcji przekazywane są Organizatorowi.

§2 SŁOWNIK POJĘĆ

1. Strona FB – strona Organizatora w serwisie Facebook.com, na której uczestnicy są aktywni. https://www.facebook.com/krakowskiportal/
2. Uczestnik – dowolna osoba posiadająca konto na portalu Facebook.com, będąca fanem strony https://www.facebook.com/krakowskiportal/
3. Akcja promocyjna – akcja, której dotyczy niniejszy regulamin.
4. Aktywność użytkownika – komentarze użytkownika, wpisy na tablicy oraz kliknięcia lubię to, na podstawie których Organizator przyznaje nagrody.

§3 UCZESTNICY KONKURSU

1. Akcja jest organizowana na terytorium Polski. Dostęp mają wszyscy użytkownicy portalu Facebook.com za pośrednictwem strony https://www.facebook.com/krakowskiportal/

2. Uczestnikiem akcji może być osoba, spełniająca następujące kryteria:
· posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
· posiada profil w serwisie Facebook, założony i prowadzony zgodnie z regulaminem serwisu Facebook (dalej: „Profil”). Dane zawarte na Profilu Uczestnika muszą być prawdziwe i zgodne z rzeczywistością, a zwłaszcza zawierać dane osobowe jak: imię i nazwisko Uczestnika,
· wyrazi zgodę na udział w akcji promocyjnej dodając polubienie pod postem konkursu,
· zapozna się z niniejszym Regulaminem i zaakceptuje go poprzez dodanie polubienia pod postem konkursu,
· polubi stronę “https://www.facebook.com/krakowskiportal/” w serwisie Facebook
· w komentarzu pod postem o konkursie udzieli odpowiedzi na konkursowe pytanie.

3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia Konkursu i odebrania nagrody, zgodnie z ustawą z dnia29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późn. zm.), dodając polubienie pod postem konkursu.

4. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przygotowania oferty marketingowej kierowanej do uczestników Konkursu po jego zakończeniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), poprzez dodanie polubienia pod postem konkursu.

§4 ZASADY I PRZEBIEG AKCJI PROMOCYJNEJ

1. Akcja rozpoczyna się w dniu 2 stycznia 2019 roki i trwa do 8 stycznia, do godziny 22:00.
2. Lista osób nagrodzonych opublikowana zostanie na stronie www.kobietawkrakowie.pl, 9 stycznia.
3. Udział w akcji jest bezpłatny i dobrowolny.
4. Zadaniem użytkownika jest kliknięcie “Lubię to!” pod postem konkursowym na stronie https://www.facebook.com/krakowskiportal/ i udzielnie odpowiedzi na pytanie „Jaki jest Twój ulubiony cień pod oczy i dlaczego”. Odpowiedzi należy udzielać wyłącznie pod konkursowym postem.
5. Organizator wybierze autora najciekawszego komentarza, który otrzyma nagrodę
6. Akcja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez Organizatora.

§5 NAGRODY W KONKURSIE

1. Nagrodą główną są dwa dowolnie wybrane kosmetyki od IUNO Cosmetcis
2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inną nagrodę.

§6 ZASADY PRZYZNAWANIA I WYDAWANIA NAGRÓD

1. Lista zwycięzców, w formie imion i nazwisk, jakimi posługują się w serwisie Facebook, zostanie opublikowana na stronie www.kobietawkrakowie.pl
2. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca jest zobowiązany w ciągu 7 dni wysłać prywatną wiadomość za pośrednictwem strony https://www.facebook.com/krakowskiportal/ potwierdzającą chęć odebrania nagrody i umówić termin jej realizacji.
3. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy w sposób określony w ust. 2, zwycięzca traci prawo do nagrody.

§7 PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW

1. Uczestnik jest zobowiązany przestrzegać niniejszego Regulaminu.
2. Wszelkie naruszenia Regulaminu Konkursu mogą skutkować wykluczeniem Uczestnika z udziału w akcji promocyjnej.
3. Niedopuszczalne jest podejmowanie przez Uczestników działań sprzecznych z prawem, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego i dobrych obyczajów, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady etykiety.
4. Odbiorcą informacji zamieszczonych na profilach Uczestników na portalu społecznościowym jest wyłącznie Organizator, a nie Serwis Facebook. Informacje te zostaną wykorzystane jedynie w celu przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie.

§8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin niniejszej akcji jest dostępny na stronie www.kobietawkrakowie.pl
2. Organizator odpowiedzialny jest za przeprowadzenie akcji i jej prawidłowy przebieg.
3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa obowiązujące na terytorium przeprowadzania konkursu.
4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania Konkursu, jeśli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników poprzez zamieszczenie stosownej informacji.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Close