Kosmetyki

Konkurs – lato z AMADERM – wygraj zestaw kosmetyków

Wakacje rozpoczęte, lato w pełni, czas wyruszyć na długo wyczekiwane urlopy! Mamy dla Was na ten czas wypoczynku idealny zestaw kosmetyków od AMADERM!

Do wygrania: 3x Zestaw kosmetyków AMADERM!

KONKURS ZAKOŃCZONY – wyniki w treści artykułu


Krem regenerująco-złuszczający AMADERM

Fot. Amaderm Krem regenerująco-złuszczający z 30% mocznikiem, cena: ok 18 zł, www.amaderm.pl

Krem redukuje zgrubiały naskórek i zapobiega jego ponownemu narastaniu. Dzięki zawartości mocznika w stężeniu 30% idealnie złuszcza zrogowaciałe partie i zmiękcza naskórek, dzięki czemu skóra staje się gładka i miękka w dotyku. Obecność alantoiny, sorbitolu, masła kakaowego i kwasów tłuszczowych przyspiesza regenerację popękanej i podrażnionej skóry pięt i poprawia elastyczność skóry. To dermokosmetyk o bezpiecznym składzie – może być stosowany nawet u osób z bardzo wrażliwą i skłonną do alergii skórą. Krem jest dostępny w aptekach stacjonarnych i internetowych.

Balsam nawilżający AMADERM

Fot. Balsam nawilżający AMADERM, www.amaderm.pl

Dzięki lekkiej, natłuszczającej konsystencji szybko się wchłania, przywracając fizjologiczny płaszcz hydrolipidowy naskórka. Balsam zapewnia utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia i natłuszczenia – skóra staje się jędrna, bardziej elastyczna i wygładzona. A dodatkowo, kosmetyk intensywnie zmiękcza szorstką skórę, dzięki czemu znika nieprzyjemne uczucie napięcia.

W jego składzie znajdziemy: mleczan sodu, który utrzymuje odpowiedni poziom wilgoci, mocznik (w stężeniu 1,5%), który wiąże wodę w skórze, dzięki czemu działa intensywnie nawilżająco i sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i gładka, pantenol, który koi podrażnienia, a jednocześnie działa przeciwzapalnie i wpływa na regenerację skóry, a także tokofenol, który zwiększa elastyczność, działa ochronnie oraz łagodzi podrażnienia.

Co zrobić, żeby wygrać?

W komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na Facebooku napisz jakie jest Twoje wymarzone miejsce na letnie wakacje!

Pamiętaj aby pisząc komentarz pod artykułem podać swój prawidłowy adres e-mail, bez niego nie będzie możliwości odbioru nagrody!

Autorzy trzech najciekawszych komentarzy, wybranych przez naszą redakcję, otrzymają zestawy kosmetyków AMADERM.

KONKURS ZAKOŃCZONY
Nagrody otrzymują:

 • Sylwia K
 • Karolina S.
 • Cinnamonelf

Prosimy o kontakt na nasz redakcyjny adres e-mail: kontakt@kobietawkrakowie.pl w celu przekazania danych do wysyłki. Pamiętaj by napisać do nas z tego samego adresu e-mail, który został podany przy publikowaniu komentarza.

Konkurs trwa do 6 lipca 2021 roku, do godziny 20:00. Ogłoszenie wyników dnia następnego po godzinie 12.00.

Regulamin konkursu Lato z AMADERM

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin(dalej: „Regulamin”) określa warunki, na jakich odbywa się akcja promocyjna pod nazwą “Lato z AMADERM”
2. Akcja promocyjna nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009r. roku o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn.zm.).
3. Fundatorem nagród w Konkursie jest producent kosmetyków AMADERM (dalej: „Fundator”)
4. Organizatorem akcji jest strona https://kobietawkrakowie.pl
5. Akcja nie jest sponsorowana, organizowana, współorganizowana lub zarządzana przez serwis Facebook. Informacje i teksty udostępniane przez Uczestników akcji przekazywane są Organizatorowi.

§2 SŁOWNIK POJĘĆ

1. Strona FB – strona Organizatora w serwisie Facebook.com, na której uczestnicy są aktywni. https://www.facebook.com/krakowskiportal/
2. Uczestnik – dowolna osoba pisząca komentarz na portalu kobietawkrakowie.pl
3. Akcja promocyjna – akcja, której dotyczy niniejszy regulamin.
4. Aktywność użytkownika – komentarze użytkownika na podstawie których Organizator przyznaje nagrody.

§3 UCZESTNICY KONKURSU

1. Akcja jest organizowana na terytorium Polski. Dostęp mają wszyscy użytkownicy portalu kobietawkrakowie.pl

2. Uczestnikiem akcji może być osoba, spełniająca następujące kryteria:
· posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
· wyrazi zgodę na udział w akcji promocyjnej dodając komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod artykułem konkursu,
· zapozna się z niniejszym Regulaminem i zaakceptuje go poprzez dodanie komentarza z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod artykułem,
· w komentarzu pod artykułem o konkursie udzieli odpowiedzi na konkursowe pytanie.

3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia Konkursu i odebrania nagrody, zgodnie z ustawą z dnia29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późn. zm.), dodając komentarz z odpowiedzą konkursową pod postem konkursu.

4. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przygotowania oferty marketingowej kierowanej do uczestników Konkursu po jego zakończeniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), dodając komentarz z odpowiedzą konkursową pod postem konkursu.

§4 ZASADY I PRZEBIEG AKCJI PROMOCYJNEJ

1. Akcja rozpoczyna się w dniu 30 czerwca 2021 roku i trwa do 6 lipca 2021 roku, do godziny 20:00.
2. Lista osób nagrodzonych opublikowana zostanie na stronie www.kobietawkrakowie.pl, 7 lipca 2021.
3. Udział w akcji jest bezpłatny i dobrowolny.
4. Zadanie użytkownika: W komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na Facebooku napisz jakie jest Twoje wymarzone miejsce na letnie wakacje!.
5. Autorzy trzech najciekawszych według redakcji kobietawkrakowie.pl komentarzy otrzymają zestawy kosmetyków AMADERM.
6. Akcja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez Organizatora.

§5 NAGRODY W KONKURSIE

1. Nagrodą główną są trzy zestawy kosmetyków AMADERM.
2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inną nagrodę.

§6 ZASADY PRZYZNAWANIA I WYDAWANIA NAGRÓD

1. Lista zwycięzców, w formie imion i nazwisk lub nicków użytych w komentarzu, zostanie opublikowana na stronie www.kobietawkrakowie.pl
2. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca jest zobowiązany w ciągu 7 dni wysłać informację potwierdzającą chęć odebrania nagrody i umówić termin jej realizacji na adres mailowy redakcji, z maila, z którego został wysłany zwycięski komentarz.
3. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy w sposób określony w ust. 2, zwycięzca traci prawo do nagrody.

§7 PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW

1. Uczestnik jest zobowiązany przestrzegać niniejszego Regulaminu.
2. Wszelkie naruszenia Regulaminu Konkursu mogą skutkować wykluczeniem Uczestnika z udziału w akcji promocyjnej.
3. Niedopuszczalne jest podejmowanie przez Uczestników działań sprzecznych z prawem, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego i dobrych obyczajów, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady etykiety.
4. Odbiorcą informacji zamieszczonych na profilach Uczestników na portalu społecznościowym jest wyłącznie Organizator, a nie Serwis Facebook. Informacje te zostaną wykorzystane jedynie w celu przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie.

§8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin niniejszej akcji jest dostępny na stronie www.kobietawkrakowie.pl
2. Organizator odpowiedzialny jest za przeprowadzenie akcji i jej prawidłowy przebieg.
3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa obowiązujące na terytorium przeprowadzania konkursu.
4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania Konkursu, jeśli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników poprzez zamieszczenie stosownej informacji.

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

22 komentarzy

 1. Kuba to kraj moich marzeń
  z pewnością dostarczy mi mnóstwo wrażeń,
  gdy przystojny kapitan będzie za sterem,
  a ja najszczęśliwszym współpasażerem
  to rejs przez morza i oceany
  należeć będzie do bardzo udanych,
  a gdy Amaderm zadba o mą skórę
  to go na długo przytulę bardzo czule.

 2. Wymarzone miejsce na wakacje, którego zapewne nigdy nie zobaczę to zjawiskowa wyspa wulkaniczna Moorea – piękne plaże, piękne wzgórza, środek oceanu, słońce – normalnie cud, miód i orzeszki 😀

 3. Moje wymarzone miejsce na letnie wakacje, to zdecydowanie – San Marino, które wbrew pozorom mimo, iż jest otoczone przez Włochy, to nie słynie z pizzy i makaronów, ale ma do zaoferowania znaczenie więcej przepięknych miejsc, czy nawet przepysznych, regionalnych potraw. Ja skusiłabym się chętnie na odwiedzenie San Marino, ponieważ to właśnie tutaj mieszka Miłość mojego życia i to tam mam zamiar w przyszłości (mam nadzieję, że osiąść na stałe). San Marino jest najstarszą republiką na świecie. Nie ma tam kolei, ani lotniska, ale jest na tyle urokliwym miejscem, pełnym przepięknych zabytków np. Twierdza La Rocca o Guaita z widokiem na Apeniny, czy choćby Bazylika Świętego Maryna będącego patronem państwa. Chciałabym również zobaczyć targi rękodzieła, z którego słynie San Marino i przyozdobić nimi swoje uszy, czy szyję (oczywiście mam na myśli biżuterię).

 4. Moje wymarzone miejsce na wakacje to… góry.
  Samotna wędrówka górskimi szlakami ma na mnie kojący wpływ. Wśród ciszy przerywanej szumem drzew i śpiewem ptaków, z dala od ludzi i poza zasięgiem hałasów miasta, idę ku górze, patrząc przed siebie, patrząc w niebo. Już nie biję się ze swoimi myślami – teraz się z nimi zaprzyjaźniam. Biorą mnie za rękę i prowadzą ścieżkami aż na sam szczyt. Tam, jakby ręką odjął, wszystkie problemy znikają, decyzje są już podjęte, a w miejscu zamyślenia pojawia się nieśmiały uśmiech.
  Bo czasem trzeba przejść trudną drogę, by zobaczyć coś pięknego. Bo czasem trzeba przejść przez wiele swoich myśli, by z ulgą znaleźć rozwiązanie.
  Magia gór tkwi dla mnie w swoistym katharsis – góry zmywają ze mnie zmartwienia i rozwiązują problemy. Na górę idę z bagażem zmartwień, by na samym szczycie zamienić je na lekkie jak piórko rozwiązania. I to jest najlepszy plan na wakacyjny odpoczynek.

 5. Moim wymarzonym miejscem na spędzenie letnich wakacji jest Los Angeles, ponieważ są tam nagrywane moje ulubione seriale np. “Lucyfer”, chciałabym zwiedzić miejsca pokazane w tych serialach. Moim marzeniem jest spotkanie mojej idolki Lany Del Rey, mieszka ona właśnie w LA i bardzo chciałabym ją spotkać. Mogłabym opalać się na tamtejszych plażach, i sprawdzić czy rzeczywiście to miasto nigdy nie śpi.

 6. Moim wymarzonym miejscem na letni wakacje to takie, gdzie jest: cisza, spokój, kontakt z przyrodą…by m.in. móc robić piękne zdjęcia otaczającej natury. Chciałabym zamieszkać w leśniczówce otoczonej lasem!!!

 7. Wymarzone miejsce na letnie wakacje to takie, gdzie cisza i spokój królują,
  a przy okazji baterie się ładują!
  Morze, plaża, wysoka temperatura… brzmi idealnie i żeby nie było banalnie, all inclusive drinki zapewnić musi, bo bez nich bardzo suszy. Zatem Grecja to wymarzone miejsce na takie wakacje, bo wszystkie warunki spełnione… a i brzuchy najedzone!

 8. Moje wymarzone miejsce na letnie wakacje to Nha Trang, miasto w południowym Wietnamie. Wyjątkowe miejsce na wybrzeżu Morza Chińskiego. Przyciąga atmosferą dużego kurortu- imprezy, spotkania, relaks. Wymarzone wakacje na złocistej plaży, która się rozciąga na 7 kilometrów. Niezwykły gorsko-tropikalny krajobraz robi niepowtarzalne wrażenie. Miejsce pełne magicznych zabytków, połączenia kultury azjatycko-europejskiej, miejsce wyspy małp i wodospadów. Miejsce idealne na wakacje dla każdego 🙂

 9. Na moje wymorzone wakacje wybałabym się w podróż kamperem po naszym pięknym kraju – Polsce, z całą moją rodziną. Na punkcie naszej wycieczki z pewnością znalazłby się mazury, gdzie chętnie co roku bywamy i wciąż nie mamy dosyć! Zmienilibyśmy nasz kamper na jacht i rozpoczelibyśmy podróż po jeziorach. Nie ma to jak aktywny wypoczynek!

 10. Moje wymarzone miejsce na letnie wakacje, to jedno z piękniejszych miejsc krajobrazowych w Polsce, jakim jest Pojezierze Mazurskie, gdzie urodziłam się i spędziłam pierwsze lata swojego życia. Jest to idealne miejsce nie tylko do letniego wypoczynku, ale też uprawiania sportów wodnych. Dla mnie wakacje w tym miejscu to miłość, radość i SENS – czyli to, co mieści w sobie kobieca natura, dusza, serce i umysł. To tutaj odkrywam swoje bogactwo pozytywnej energii, która rodzi się we mnie z pasji, jaką odczuwamy do tego pięknego miejsca na ziemi, z ciekawości tego regionu, ale także z ruchu i z aktywności jaką mogę tu uprawiać – ta letnia energia wręcz mnie rozsadza, promienieje, uzależnia, zaraża. Jestem w stanie obudzić swoje wewnętrzne dziecko, które w różowych okularach i wakacyjnej aurze jest pełne spontanicznego uśmiechu, ciekawe świata, aktywne, ufne… Nie czuje swojej bezradności, zmęczenia, stresu – przeciwnie – wierząc w siebie i otaczających mnie bliskich czuję się bezpieczna, akceptowana, z przyjemnością odsłaniam “parawan” dzielący mnie od świata, ściągam „maskę”, pokazuję swoją prawdziwą twarz i mogę zachwycać się gorącymi promieniami słońca, które “rozbierają” i głaszczą moje ciało. Niby nic ot słońce!, ale potrafi zdziałać ze mną cuda i każdego roku dziękuję tej “żółtej kochanej kuleczce” zawieszonej nad malowniczymi jeziorami, bez której byłoby tutaj szaro, ponuro i smutno. A tak naprawdę, dla mnie lato i wakacje w tym miejscu mogłoby trwać cały rok, bo ja niczym kotka lubię wygrzewać się w promieniach słońca i leniwie mruczeć z radości, za ten błogi czas w otoczeniu bliskich i bujnej krainie dzikiej przyrody, gdzie wystarczy książka, hamak, rower, kąpiel w jeziorze i nic więcej nie potrzeba, resztę zapewnia natura. Dzika przyroda, zieleń lasów, piękne pejzaże, śpiew ptaków jak najsłodsza muzyka, cisza i spokój ze środka jeziora, gdy pływam sobie wieczorem w orzeźwiającej wodzie i rosa pod stopami, gdy wychodzę nad ranem na spacer, aby oglądać wschód słońca. Płynę wtedy lekko z każdym dniem, świt mnie budzi, ciepłe noce i odgłosy świerszczy… lekkość bycia tu i teraz. Swoboda, radość, zapach lata. Nie liczę wtedy minut, godzin, ani dni… Jak lekki wiatr bujam w obłokach i dopiero kolejna kartka z kalendarza sprowadza mnie na ziemię… Wtedy budzę się ze swojego słodkiego snu i uświadamiam sobie, że pora wracać do miasta, do pracy i znów na kolejne jedenaście miesięcy mojej egzystencji trzeba będzie zakładać ciężki plecak, zwany codziennością, aby móc doczekać do następnego roku i następne kilka chwil ocalić od zapomnienia…

 11. moje wymarzone wakacje to wschodnie wybrzeże USA, i w ogóle USA – miałam okazje być kilka lat temu, ale zdecydowanie za krótko. moje wakacje to nie lezenie na plaży a aktywne zwiedzanie, w USA nawet te małe rzeczy sa cudowne- widoki z samochodu, ocean, lwy morskie na wybrzeżu, ogromne pola mandarynek, wielkie pastwiska na których jest ogromna ilość krów, skrzynki pocztowe stojące przy drodze, niesamowite parki z wodospadami. Schodziłam do rzeki Kolorado w Wielkim Kanionie- niestety z powodu braku czasu dotarliśmy tylko do punktu widokowego- chciałabym być tam na samym dole. Chciałabym zobaczyć plantacje winogron w Napa, wodospad Niagara, jeszcze raz poczuć to ciepło w Dolinie Śmierci. Mam nadzieję, że to marzenie sie spełni.

 12. Moje ulubione miejsca na letnie wakacje to Malta, która ma w sobie magię architektoniczną, jest perełką wśród wysp. Ja chciałabym zacząć dzień od wędrówki wąskimi uliczkami Valletty zatrzymując się i próbując maltańskiej kanapki ftira oraz pyszną kawę. Marzy mi się, żeby porobić zdjęcia w magicznym miejscu na Inland Sea i baseny solankowe Salt Pans ( w Gozo).
  Następnie pojechałabym do wioski Popeye’a, ponieważ mój narzeczony jest wielkim fanem i wioska wygląda na zdjęciach magicznie! Na pewno posmakowałabym na obiad m.in. soppa ta’l-armla („zupę wdowy”) z warzyw sezonowych. Zachód słońca obejrzałabym oczywiście w centrum miasta przy romantycznej kolacji, gdzie popijałabym różowy likier z opuncji, ziół i miodu o nazwie bajtra.
  Zaś wieczorem odpoczynek w Mdina czyli dawnej stolica Malty. Nazywana jest „Miastem ciszy” (The silent city) i tam zakończyć dzień pysznym winem. Na pamiątkę zabieram likier, ser kozi, magnesik i zdjęcia 🙂

 13. moje wymarzone wakacje?
  to móc założyć kapcie
  nie przejmować się butami
  oddychać całymi stopami…
  wymarzone miejsce…
  w fotelu się zanurzyć
  i… w książce się zadurzyć
  stopy wsunąć w dywanu miękkość
  jak dla mnie…dość…

 14. Wymarzone wakacje spędziłabym Dżungli krainie!
  Lecz z Ukochanym na pewno, bo z nim tam nigdy nie zginę!
  A może jednak Hiszpania i ciepłe Śródziemne Morze?
  Kostium bikini na siebie wreszcie z odwagą założę!
  A może wybrałabym jednak upalny środek Afryki?
  Jazda na słoniu, wielbłądzie i straszne lwów dzikich ryki?
  A może by spędzić wakacje, tak jak to robią patriotki
  i do Warszawy pojechać, tak w odwiedziny do ciotki?
  A może z dala od zgiełku, u babci na wsi daleko,
  by wstawać, gdy kogut zapieje i pijać tam świeże mleko?
  Lecz aby to móc rozważać, gdzie piękne wakacje spędzę,
  najpierw do pracy w pośpiechu i stresie niemałym pędzę,
  by zaległości nadgonić i mieć czas na urlop wreszcie!
  Wam już się zaczęły wakacje? No to się tylko cieszcie!

 15. Daleko od szosy:) a konkretnie w leśnej głuszy Borów Tucholskich! Cisza, spokój – istna sielanka! Totalny reset:) Najlepiej 14 dni niezmąconego niczym relaxu, ASAP! Amen:)

 16. Jak wakacje to tylko “Wczasy pod gruszą”
  Które nietypowością serce moje poruszą,
  Wylegiwać się będę od rana do wieczora,
  Wszak wyrwać się tam już jestem skora !
  “Wczasy pod gruszą” to wczasy w sadzie,
  Pośród drzew jabłoni i gruszy w zasadzie,
  Znajdą się też wiśnie które dziadek sadzi,
  To idealne miejsce do odpoczynku prowadzi.
  Co roku jest to moje miejsce wymarzone,
  Bo tylko tam ciszą i spokojem jest stworzone,
  Gdzie słychać jedynie śpiew ptaków dookoła,
  I głos babci, która na posiłek ochoczo woła.
  Nie ma tam basenu, ani gwiazdek pokoju,
  Lecz można odkryć szczerość co dzień nastroju,
  Odpoczynek ciała i odpoczynek także ducha,
  Bo świeże powietrze na Wsi dookoła bucha.
  Położyć się pod gruszą i tak sobie czuwać,
  Przyjemny powiew wiatru na ciele odczuwać,
  Zyskać radość chwili i piękno na Wsi przyrody,
  Lubię tam wracać, bo tam znajduję do uśmiechu powody.
  Wymarzone to miejsce by na wakacje jechać,
  W tym roku również nie chcę planów zaniechać,
  I już zaplanowałam kiedy pod gruszą się położę,
  Aby tak się stało, starać nadzwyczaj dołożę !

 17. Hawaje odwiedziłam prawie 10 lat temu. 10 tygodni wakacyjnej pracy jako au pair zamieniły się w przygodę mojego życia. To strasznie długa (i skomplikowana) historia jak z Clarksville w stanie Tennessee zawędrowałam na Hawaje 🙂
  Hawaje, które pamiętam to przede wszystkim ZAPACH? Zapach kwiatów. Niestety tradycyjne lai (wykonane,o zgrozo! ze sztucznych trupów kwiatów!) wieszane na szyi zaobserwować można głównie u przedstawicieli biur podróży witających bogatych niemieckich turystów to bajecznie kolorowe storczyki i hibiskusy oraz inne, których nazw nie pomnę obecne są na każdym (dosłownie) kroku.
  To smak egzotycznego mango, kokosa i granatu. Świetnie smakuje rano. Świetnie smakuje po południu. Świetnie smakuje… Apropos wiedzieliscie, że lokalne prawo zabrania stawiania budynków wyższych od palmy kokosowej?
  To niesamowity aromat oceanu. I fale. I smak soli w gardle po “topieniu się” w czasie nauki surfingu. To tutaj wymyślono ten sport.
  To pyszne jedzenie i tradycyjne luau – uczta w rytmie hula-hula oraz prosiak upieczony w ziemnym piecu na gorących kamieniach.
  To kolorowa tęcza obecna KAŻDEGO poranka. Podobno spowodowana jest geograficznym położenie archipelagu (zawietrzna strona niewysokiego pasma gór i te sprawy) ale z ręką na sercu mówię: robi wrażenie!
  Hawaje to zapach dawki wrażeń, które pozostają w umyśle i sercu do końca życia!
  Hawaje to mój kierunek na udane wakacje

 18. Skorzystałbym z promocyjnych cen biletów lotniczych i po raz kolejny odwiedziłbym Tajlandię.
  Dlaczego Tajlandia? Bo o pięknie kraju nie świadczą zapierające dech w piersi widoki, rajskie plaże ani najlepsza nawet kuchnia. O pięknie kraju świadczą jego mieszkańcy: ich gościnność, kultura, uprzejmość. (Nawet jeśli na każdym roku “proponują” podrabiane zegarki i produkują Mekong – zdecydowanie najgorszą whiskey na świecie).

 19. Moje wymarzone miejsce na wakacje życia to Mazury – tam właśnie się wybiorę
  i swoją rodzinkę ze sobą zabiorę!
  Moją ukochaną gitarę spakuję koniecznie,
  jej dźwięki sprawią, że będzie bajecznie!
  Magicznie działa na mnie zielony las,
  tutaj staje w miejscu czas!
  Gdy na łonie przyrody się znajduję,
  maksymalne wyciszenie z dala od problemów odnajduję!
  Codzienność szara kolorowa się staje,
  kocham słuchać śpiewu ptaków, bo wielką radość mi to daje!
  Unoszący się zapach w powietrzu przenosi mnie do bajkowej krainy marzeń,
  tak wspaniale relaksuje, czuję magię pozytywnych wrażeń!
  Czyste powietrze i szum lasu działa na mnie kojąco,
  przyroda jest dla mojej duszy wręcz uzdrawiająca!
  Ewidentnie las to miejsce, któremu mogę się zwierzyć,
  i nawet najskrytsze tajemnice mu powierzyć.
  Dlatego wspólnie wszyscy usiądziemy wśród drzew na polanie,
  to będzie idealny sposób na odstresowanie.
  Wycieczkę rowerową w plenerze sobie urządzimy
  i różne, ciekawe zakątki wspólnie zwiedzimy!
  Po jeziorze łódką razem będziemy pływać,
  nabierzemy wiatru w żagle, planujemy nowe, piękne miejsca odkrywać.
  A wieczorem przy kominku i dźwiękach gitary czas radośnie spędzimy
  i piękne chwile sobie wspomnimy!
  Mikrofony w dłonie chwycimy
  i wesołe karaoke sobie odpalimy!
  A gdy piękna pogoda, wieczorem przy ognisku biesiadować będziemy,
  wolność i moc zabawy poczujemy!
  W tej zaczarowanej krainie
  czas cudownie nam minie!
  W końcu się odprężymy i zrelaksujemy,
  od zwykłej codzienności oderwiemy!
  A gdy wrócimy do domu, powspominamy ten cudowny czas,
  radość i energia będzie w nas!
  Tak bajkowo spędzimy te gorące dni lata
  i zapamiętamy je do końca świata!

 20. Z całą rodzinką na wakacje w polskie góry – Tatry się wybieramy
  i całe wyposażenie ze sobą zabieramy.
  Domek w górach z dala od miasta wynajmiemy
  i wspólnie te chwile spędzać będziemy.
  Plecak założymy
  i wszyscy z radością na stok popędzimy.
  Szlakiem górskim podążać będziemy,
  najwyższy szczyt osiągniemy.
  Z wyciągu górskiego będziemy korzystali
  i piękno krajobrazu z lotu ptaka podziwiali.
  Będzie po prostu odlotowo,
  bo dziećmi poczujemy się na nowo.
  A wieczorem do naszej chatki powrócimy,
  ogień w kominku rozpalimy.
  Będziemy doskonałym humorem i pozytywną energią tryskać,
  przy kubku gorącej czekolady poczujemy magię i ciepło domowego ogniska.
  Włączymy muzykę, zatańczymy
  lub dobry film obejrzymy.
  To będzie cudowny czas,
  zrelaksuje się każdy z nas.
  Doskonała będzie zabawa,
  bo co najważniejsze razem z rodzinką, a to udanego wypoczynku jest podstawa.

 21. Moi drodzy to nie do wiary!
  W końcu pojadę na wymarzone Kanary!
  Piękna, wakacyjna pogoda, ze złocistym słońcem poflirtuję,
  zrelaksowany, jak młody bóg się poczuję.
  W oceanie będę brać kąpiele,
  leżeć w wielkim hamaku, w cieniu kokosowych palm, poczuć atrakcji wiele,
  z aparatem biegać, cykać fotki, ciekawe miejsca fotografować, morską bryzą otulony,
  będę śpiewać wniebogłosy jak szalony.
  Owocowemu orzeźwieniu się oddam, kolorowe drinki ze słomką wypiję,
  będę podziwiać zachody słońca i w zgodzie z delfinami przeżyję.
  W mojej zaczarowanej krainie,
  czas słodko i wolno popłynie.
  Będzie pięknie i magicznie,
  poczuję się fantastycznie.
  To miejsce znalazłem na końcu świata,
  tutaj marzę spędzić dni, miesiące, lata.

 22. Mój wakacyjny kierunek to bałtycka plaża,
  gdzie wiele romansów się zdarza.
  Z kąpieli słonecznych korzystając,
  wszelkich zmartwień się pozbywając,
  na błękitnej fali dryfując,
  morską bryzę we włosach czując,
  widząc białe mewy,
  wsłuchując się w ich śpiewy,
  w cieniu drzew szukając schronienia,
  czerpiąc radość z owocowego orzeźwienia,
  cieszyć się pięknymi widokami
  i żyć tymi cudownymi chwilami,
  podziwiać zachód słońca,
  zbierać muszelki i bawić się bez końca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close