Kraków

Konkurs dla dzieci: „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie plastycznym pn. „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”. Na laureatów oraz osoby wyróżnione czekają atrakcyjne nagrody! – zachęca wojewoda małopolski Łukasz Kmita.

Konkurs ma na celu pokazanie talentów młodych ludzi, budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży oraz ułatwienie im integracji i pozytywnego przyjęcia w naszym kraju.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 4 do 15 lat, które przybyły do Polski w wyniku wybuchu konfliktu zbrojnego na terenie Ukrainy.

Zadaniem uczestników będzie samodzielne wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej odzwierciedlającej tytuł konkursu: „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”.

Prace prosimy przesyłać na e-mail: konkursukraina@muw.pl lub pocztą tradycyjną na adres naszego Urzędu: Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie, ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków, koniecznie z dopiskiem na kopercie: „Polska-Ukraina. Kolorowe marzenia młodego pokolenia!”.

Na maile i listy czekamy do 3 czerwca 2022 r.

Lista laureatów zostanie opublikowana na naszej stronie do 9 czerwca 2022 r.

Konkurs organizowany jest przez wojewodę małopolskiego Łukasza Kmitę przy współpracy
z Akademią Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP3 Kraków.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close