Radca prawny Kraków

Kinga Matyasik-Ochlust – radca prawny

Kinga Matyasik-Ochlust Kancelaria radcy prawnego | ul. Radziwiłłowska 9/4, 31- 026 Kraków

tel.: +48 (12) 430 13 15


Kinga Matyasik-Ochlust – radca prawny

Prowadzę kancelarię od 2009 roku. Odbyłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, zakończoną w 2012 roku. Posiadam bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki prawa spadkowego.

Jako jeden z nielicznych prawników na terenie Krakowa i okolic specjalizuję się również w tematyce prowadzenia spraw przeciwko ZUS, w których dumnie mogę poszczycić się dziesiątkami wygranych. Wyznaję zasadę, iż z klientem trzeba być szczerym. Nie prowadzę spraw dla samego ich prowadzenia.


Sprawy ZUS

Prowadzę sprawy dotyczące odwołań od decyzji ZUS w sprawie rent i emerytur, sprawy świadczeń z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz decyzji w sprawie objęcia i odmowy objęcia ubezpieczeniem społecznym.

Sprawy spadkowe

Prowadzę sprawy z zakresu prawa spadkowego, doradzajac Klientom jak bezpiecznie rozporządzić majątkiem na wypadek śmierci, a także pomagam w postępowaniu o dział lub odrzucenie spadku jak również w zakresie zachowku.

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kinga Matyasik-Ochlust

Jestem radcą prawnym i od 2009 roku prowadzę działalność na obszarze całej Polski walcząc przed Sądami w sprawach o emerytury, renty, zasiłki, świadczenia przedemerytalne, jak również o zaległe składki na ubezpieczenie. Dzięki dziesiątkom przeprowadzonych spraw, jestem w stanie wspomóc swoich klientów doświadczeniem nabytym w procesach, jak również znaleźć racjonalne argumenty na przeciwstawienie się bezzasadnym odmowom w decyzjach dotyczących przyznania gwarantowanych świadczeń.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close