Kultura

Kim jest Reshka?

Zarówno w tekście piosenki jak i w obrazie video, Reshka punktuje naszą smutną rzeczywistość, w której oddajemy maximum swojego czasu i swojej prywatności social mediom. Tworzymy w nich sztuczne kadry z życia, które chcielibyśmy mieć, ale niekoniecznie tak się dzieje. Tymczasem prawdziwy świat nam umyka pod nawałem przesłodzonych  postów i instastories.

Singiel „Świat” nie jest  jej początkiem przygody ze śpiewaniem.

Reshka (Aneta Strzeszewska) wcześniej współpracowała jako chórzystka z Marią Sadowską i Kate Ryan.  Przez dwa lata była częścią zespołu festiwalowego podczas Pikniku Country w Mrągowie.

Jest  autorką projektu ,,Kołysanki niedzisiejsze”. Materiał na płytę zebrała odwiedzając Domy Spokojnej Starości w całej Polsce, gdzie seniorzy śpiewali jej kołysanki, które zapadły im w pamięci. Album ukazał się w grudniu 2016 roku i od razu został objęty patronatem Rzecznika Praw Dziecka.

Od 2018 roku współpracuje z Dominiką Barabas i Andrzejem Kochańskim nad  materiałem muzycznym w klimacie pop, muzyka elektroniczna. Płyta ukaże się w przyszłym roku.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Close