Coraz bliżej ŚwiętaImprezy i wydarzeniaModa

KIERMASH – Świąteczne prezenty w Forum – Art&Food Bazar

Tak samo ciężko sobie wyobrazić Święta bez choinki, barszczu czy pierogów, jak przedświąteczny Kraków bez KIERMASHu!

Już 14 i 15 grudnia w znanej wszystkim przestrzeni Hotel Forum Kraków po raz XXI odbędzie się KIERMASH, czyli największe w Małopolsce targi mody niezależnej i designu użytkowego. Jak każdej zimy będzie to wyjątkowa edycja, podczas której kupicie nie tylko ubrania, dodatki i gadżety wprost od polskich projektantów. Na Kiermashu nie zabraknie strefy dla dzieci przygotowanej przez Kraków ŁAŁ oraz pysznego jedzenie i przetworów z Art & Food Bazar. A wszystko po to by dać Wam możliwość wyboru naprawdę oryginalnych GWIAZDKOWYCH PREZENTÓW. Bo przecież Święta tuż, tuż…

KIERMASH to największa impreza modowa w Krakowie otwarta dla wszystkich.

Zastanawiacie się co Was czeka tym razem? Jak zwykle polskie marki, z dużym naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Od ubrań, przez bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

Wiemy, że bardzo lubicie klimat krakowskiego Hotelu Forum i przestrzeni Forum Wydarzeń, więc po raz kolejny zapraszamy Was na przedświąteczne spotkanie z modą właśnie tutaj. O to byście poczuli się naprawdę wygodnie w komfortowym w otoczeniu zadba BoConcept, czyli wyjątkowy concept store, który jak zwykle otoczy nas samym pięknym designem. Dodatkowo magię Świąt poczujecie dzięki ręcznie wykonanym ozdobom, które przygotujemy wspólnie z Makerspace oraz… zapachowi szarlotki, który wypełni przestrzeń Forum dzięki Imssensory.

Ale to nie koniec niespodzianek… ogromną przestrzeń Forum wypełni zapach prawdziwych, świeżych choinek z Leszczyny – podkrakowskiej hodowli. Przed hotelem będziecie mogli kupić również drzewka cięte i w donicach, by przez całe Święta przypominały Wam nie tylko o Bożym Narodzeniu, ale także o Kiermashu. Po targach choinki z dekoracji dostaną drugie życie dzięki Zarządowi Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Kiermash #closertofood
Cóż to byłaby za edycja bez prawdziwie pysznego jedzenia zapewnianego przez Art & Food Bazar. Lokalni wytwórcy, świeże składniki, dobra jakość i międzynarodowe inspiracje kulinarne… Nam już burczy w brzuchu!

Kiermash #closertokids
Nie zapominamy o najmłodszych. Moc inspiracji, idealnych na Mikołaja dostarczy Kraków ŁAŁ. Wśród nich znajdziecie m.in.: stylowe ubrania, wyposażenie pokoi, zabawki, biżuterię oraz wiele niespodzianek.

Kiermash #closertonature
Żeby zadbać o Waszą skórę na miejscu znajdziecie STREFĘ KOSMETYKÓW NATURALNYCH z produktami prawdziwie ekologicznymi i wegańskimi.

Kiermash #closertochillout
A po zakupowym szaleństwie i prawdziwej uczcie zapraszamy na chwilę wytchnienia w strefie chilloutu naszego partnera BoConcept. Bo gdzie lepiej złapać oddech jak nie w otoczeniu prawdziwie skandynawskiego designu.

Kiermash #closertomusic
A całość okraszona dobrą muzyką!

Od kilkunastu edycji partnerem KIERMASHu jest Pakamera.pl – internetowy multibrand z polskimi projektantami.

WPADAJCIE NA KIERMASH!
#kiermashpeople #closerpeople

Chcecie dowiedzieć się więcej? Śledźcie KIERMASH w Social Mediach:
www.facebook.com/Kiermash Instagram: @kiermash

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.
www.krakow.pl

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *