Radca prawny Kraków

Joanna Jachymiak-Rogala – kancelaria radcy prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Jachymiak-Rogala | ul. Wyżynna 4J, 30-617 Kraków | Tel: 604 875 207
www.jjrkancelaria.pl


Radca prawny, właścicielka kancelarii w Krakowie. Od początku pracy zawodowej specjalizuje się m.in. w problematyce prawa medycznego i zapewnia wsparcie m.in. firmom z branży medycznej oraz branży beauty.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. F. Modrzewskiego w Krakowie. Już w trakcie studiów odbyła staż w Kancelarii Odszkodowawczej. W 2011 r. ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie funduszami i projektami UE.

W latach 2012 – 2014 odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. W trakcie odbywania aplikacji zdobywała doświadczenie w kilku Kancelariach Prawnych, w tym Kancelarii Prawniczej „DeBeO” s.c. oraz Kancelarii Radcy Prawnego Józefa Mędralii, z którymi współpracuje do dziś. Zdobycie doświadczenia w kancelariach o różnym profilu świadczonej pomocy prawnej umożliwiło jej poznanie potrzeb Klientów o zróżnicowanych oczekiwaniach.

W 2015 r. ukończyła Szkołę Prawa Procesowego Ad Exemplum.


ODSZKODOWANIA

Posiadamy ponad 6 – letnie doświadczenie w likwidacji szkód majątkowych i niemajątkowych (rzeczowych i osobowych) zarówno na drodze polubownej, jak również w postępowaniu sądowym. Pomożemy w szybkim uzyskaniu wysokiego odszkodowania.

LIKWIDACJA TZW. „POLISO-LOKAT”

Posiadamy wieloletni doświadczenie w odzyskiwaniu nienależnie pobranych opłat likwidacyjnych z tzw. POLISOLOKAT tzn. Ubezpieczeń na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym. Jeśli mają, lub mieli Państwo polisę w takich towarzystwach jak: Aegon, Generali, Nordea, Skandia, PEKAO, Allianz, Axa, T.U. Europa, Open Life itd., szybko i skutecznie odzyskamy dla Państwa nienależnie pobrane opłaty likwidacyjne. Gwarantujemy niskie opłaty.

PRAWO E-COMMERCE

Tworzymy regulaminy stron i sklepów internetowych. Zajmujemy się ochroną danych osobowych. Uczymy przedsiębiorców jak postępować zgodnie z prawem przy umowach zawieranych na odległość.

PRAWO KONSUMENCKIE

Sporządzamy pisma, wnioski, wezwania, pozwy itd. w sprawach dotyczących konsumentów. Zajmujemy się również upadłością konsumencką.

ROZWODY I ALIMENTY

Prowadzimy wszelkie sprawy z zakresu prawa rodzinnego, jednakże najczęściej są to sprawy o: rozwód, podwyższenie/obniżenie alimentów. W sprawach tych wykazujemy duże zaangażowanie w sprawę i empatię, co jest bardzo cenione przez naszych Klientów.

OBSŁUGA PRAWNA SPÓŁEK PRAWA HANDLOWEGO

Zajmujemy się bieżącą obsługą prawną spółek prawa handlowego. Sporządzamy umowy z udziałem podmiotów gospodarczych. Zakładamy, likwidujemy spółki, prowadzimy obsługę prawną Zgromadzeń Wspólników itd.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Joanna Jachymiak-Rogala

Radca prawny, właścicielka kancelarii w Krakowie. Od początku pracy zawodowej specjalizuje się w problematyce prawa medycznego i zapewnia wsparcie m.in. firmom z branży medycznej oraz branży beauty. Autorka bloga prawowgabinecie.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *