KrakówLifestyle

Food trucki wracają do Krakowa – smaczne pożegnanie lata

27, 28 i 29 sierpnia 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Krakowie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking centrum handlowego Nowe Czyżyny.

Food trucki przyjadą do Krakowa by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 27-29 sierpnia. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Krakowa ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Organizatorem zlotu jest CH Nowe Czyżyny i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na parkingu CH Nowe Czyżyny przy ul. Medweckiego 2. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  • Piątek: 11:00- 21:00
  • Sobota: 11:00-21:00
  • Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia: Food Trucki w Krakowie

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *