Moto

Festiwal pokazów przedpremierowych nowego Lexus NX w Krakowie !

W dniach 5 oraz 6 sierpnia odbyły się pokazy przedpremierowe nowego Lexusa NX w salonach Lexus Kraków przy al. Pokoju 63a oraz Lexus Kraków – Zakopiańska przy ul. Zakopiańskiej 68.

Lexus NX to awangarda klasy premium. Wyrafinowany design, ekscytujące osiągi i najnowocześniejszy system bezpieczeństwa to główne cechy nowego modelu. Co się zmieniło w stosunku do poprzedniej wersji miejskiego SUV’a? Samochód ma lepsze właściwości aerodynamiczne i obniżony środek ciężkości, dzięki czemu charakteryzuje się znakomitą przyczepnością. Silnik pracuje cicho, ale mimo to, prowadząc nowego NX-a, od razu można poczuć moc napędu elektrycznego. Nowy NX to najlepsze w swojej klasie elektryczne napędy hybrydowe – samoładujący i po raz pierwszy w Lexusie plug-in. Hybrydowy plug-in o mocy 306 KM przyspiesza od 0 do 100 km/h w około 6 sekund i może przejechać w trybie elektrycznym dystans ponad 65 km.

System multimedialny w nowym SUV-ie Lexusa został zaprojektowany od podstaw. Samochód rozpoznaje polecenia głosowe i reaguje na nie, pozwalając na zdalną obsługę wielu funkcji. Aplikacja mobilna Lexus Link oferuje wiele przydatnych rozwiązań, takich jak zdalne otwieranie i zamykanie samochodu czy włączanie klimatyzacji bądź planowanie harmonogramu ładowania akumulatora. Na uwagę zasługuje również nowoczesna i wygodna nawigacja aktualizowana w czasie rzeczywistym.

Auto to po raz pierwszy w Polsce zostało pokazane na żywo mieszkańcom Krakowa i okolic i wywołało ogromne wrażenie. Goście salonu Lexus Kraków – Zakopiańska mieli również okazję spędzić miło czas przy akompaniamencie muzyki niezwykle popularnego DJ – Gromee.

Ten rewolucyjny samochód jest już dostępny w sprzedaży. Ceny zaczynają się od 199.900 zł, a do końca pokazów przedpremierowych można liczyć na duży rabat. Szczegółów udzielają doradcy w salonach Lexus Kraków oraz Lexus Kraków-Zakopiańska.

Pełna oferta: https://lexus-krakow.com.pl/

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close