Literatura obyczajowa, romans

“Dziewczyna z piegami” autorstwa Ceceli Ahern, autorki bestsellerowego “PS. Kocham Cię”!

Nowa powieść cenionej na całym świecie autorki „PS Kocham Cię” i „Love, Rosie”. Cecelia Ahern ponownie zabiera nas w piękną podróż do Dublina i na wietrzne, dzikie irlandzkie wybrzeże, by opowiedzieć o przyjaźni, miłości i odkrywaniu samego siebie. Premiera „Dziewczyny z piegami” już 16 listopada.

Dotykająca, pełna humoru… afirmująca życie.
Ahern pisze ze szczerością i empatią.
Irish Times

Allegra Bird, zwana Pieguską, wiedzie w Dublinie proste, pozornie uporządkowane życie. Z dala od kochającego, lecz ekscentrycznego ojca, przyjaciół i dzieciństwa, w którym brakowało matki. Próbuje cieszyć się wolnością i stabilną pracą strażniczki parkingowej. Bliźniaczo podobne dni mijają jej jeden za drugim… Aż do chwili, kiedy właściciel kanarkowożółtego ferrari zachodzi jej za skórę. Mężczyzna, któremu wystawiła kolejny już mandat i który najwidoczniej nie ma zamiaru uregulować płatności, w odwecie rzuca jej w twarz, że każdy jest wypadkową pięciu osób, z którymi spędza najwięcej czasu. To burzy spokój dziewczyny.

Chociaż decyzję o przeprowadzce do Dublina Allegra podjęła świadomie, to nadal czuje się w tym mieście obco, a lista nowych znajomych nie jest imponująca. Allegra stawia więc sobie cel: znaleźć pięć osób, które wpłyną na jej życie. Szuka ich w przeszłości i w internecie; pisze do polityków i gwiazd sportu, jednak ważne osoby są bliżej niż myśli…

Czy Allegrze uda się odnaleźć wszystkich, na których jej zależy? „Dziewczyna z piegami” to wyjątkowo pokrzepiająca opowieść o rozkwitającej miłości oraz sile rodziny i przyjaźni. Lektura obowiązkowa dla fanów powieści obyczajowych.

Cecelia Ahern — irlandzka autorka bestsellerowych powieści i zbiorów opowiadań. Zasłynęła debiutem „PS Kocham Cię”. Wśród jej bestsellerowych powieści można wymienić jeszcze m.in „Love, Rosie” i „Kiedy cię poznałam”. Ahern jest również producentką serialu komediowego telewizji ABC „Samantha Who?”. Jej książki sprzedały się łącznie w ponad 25 milionach egzemplarzy w niemal 50 krajach świata.

Tytuł: „Dziewczyna z piegami”
Autor: Cecilia Ahern
Tłumaczenie: Agnieszka Lipska-Nakoniecznik
Premiera: 16.11.2022
Wydawnictwo MUZA SA

Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close