Kosmetyki

Dzień Matki z Błyskiem – Wygraj zestaw FaceBoom!

Zbliża się wyjątkowy czas – Dzień Matki oraz długo wyczekiwane wakacje! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs, w którym możecie wygrać zestaw 4 błyszczyków z naszej najnowszej serii do makijażu FaceBoom make-up.

Nagroda: Trzy zestawy 4 błyszczyków z serii FaceBoom make-up.

Z tym zestawem błyszczyków z serii FaceBoom make-up każdy makijaż będzie efektowny! Są super trwałe, jednocześnie pielęgnują i podkreślają usta, łącząc ultra połysk 3D, wygładzenie i nawilżenie. To jednak nie wszystko! Docenisz je również za nowoczesny, wygodny aplikator-pacynkę, którą precyzyjnie nałożysz błyszczyk na usta. Zestaw zawiera błyszczyki w 4 odcieniach: so hot pink, holo girl pink, shine on nude, oh baby pink.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Nagrodzone komentarze należą do:

 • Kinga
 • Martyna
 • Sylwia

GRATULUJEMY!

Zwycięzców prosimy o kontakt mailowy kontakt@kobietawkrakowie.pl z adresów mailowych, które zostały podane przy wysyłaniu komentarza.

Konkurs rozpoczyna się w dniu 22 maja 2024 roku i trwa do 26 maja 2024 roku, do godziny 20:00.

Lista osób nagrodzonych opublikowana zostanie na stronie www.kobietawkrakowie.pl, 26 maja 2024, po godz. 21.00.

Zadanie konkursowe: Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu pod tym artykułem odpowiedz na pytanie: “Jaki kosmetyk do twarzy musi się zawsze znaleźć w Twojej wakacyjnej walizce?”

Zapraszamy do udziału i dzielenia się swoimi niezbędnikami kosmetycznymi na wakacje. Życzymy powodzenia i wspaniałej zabawy!

Regulamin konkursu FaceBoom make-up

§1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Niniejszy Regulamin(dalej: „Regulamin”) określa warunki, na jakich odbywa się akcja promocyjna pod nazwą “FaceBoom make-up”
2. Akcja promocyjna nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym w rozumieniu Ustawy z dnia 19 listopada 2009r. roku o grach hazardowych (Dz.U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn.zm.).
3. Fundatorem nagród w Konkursie jest producent kosmetyków FaceBoom make-up (dalej: „Fundator”)
4. Organizatorem akcji jest strona https://kobietawkrakowie.pl
5. Akcja nie jest sponsorowana, organizowana, współorganizowana lub zarządzana przez serwis Facebook. Informacje i teksty udostępniane przez Uczestników akcji przekazywane są Organizatorowi.

§2 SŁOWNIK POJĘĆ

1. Strona FB – strona Organizatora w serwisie Facebook.com, na której uczestnicy są aktywni. https://www.facebook.com/krakowskiportal/
2. Uczestnik – dowolna osoba pisząca komentarz na portalu kobietawkrakowie.pl lub stronie FB https://www.facebook.com/krakowskiportal/
3. Akcja promocyjna – akcja, której dotyczy niniejszy regulamin.
4. Aktywność użytkownika – komentarze użytkownika na podstawie których Organizator przyznaje nagrody.

§3 UCZESTNICY KONKURSU

1. Akcja jest organizowana na terytorium Polski. Dostęp mają wszyscy użytkownicy portalu kobietawkrakowie.pl

2. Uczestnikiem akcji może być osoba, spełniająca następujące kryteria:
· posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
· wyrazi zgodę na udział w akcji promocyjnej dodając komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod artykułem konkursu,
· zapozna się z niniejszym Regulaminem i zaakceptuje go poprzez dodanie komentarza z odpowiedzią na pytanie konkursowe pod artykułem,
· w komentarzu pod artykułem o konkursie na portalu kobietawkrakowie.pl lub na stronie Facebook organizatora udzieli odpowiedzi na konkursowe pytanie.

3. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia Konkursu i odebrania nagrody, zgodnie z ustawą z dnia29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późn. zm.), dodając komentarz z odpowiedzą konkursową pod postem konkursu.

4. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celu przygotowania oferty marketingowej kierowanej do uczestników Konkursu po jego zakończeniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), dodając komentarz z odpowiedzą konkursową pod postem konkursu.

§4 ZASADY I PRZEBIEG AKCJI PROMOCYJNEJ

1. Akcja rozpoczyna się w dniu 22 maja 2024 roku i trwa do 26 maja 2024 roku, do godziny 20:00.
2. Lista osób nagrodzonych opublikowana zostanie na stronie www.kobietawkrakowie.pl, 26 maja 2024, po godz. 21.00.
3. Udział w akcji jest bezpłatny i dobrowolny.
4. Zadanie użytkownika: W komentarzu pod tym artykułem lub pod postem konkursowym na Facebooku odpowie na pytanie “Jaki kosmetyk do twarzy musi się zawsze znaleźć w Twojej wakacyjnej walizce?”.
5. Autor najciekawszej według redakcji kobietawkrakowie.pl odpowiedzi otrzyma zestaw 4 błyszczyków z najnowszej serii do makijażu FaceBoom make-up.
6. Akcja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi organizowanymi przez Organizatora.

§5 NAGRODY W KONKURSIE

1. Nagrodą główną są trzy zestawy 4 błyszczyków z najnowszej serii do makijażu FaceBoom make-up.
2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na inną nagrodę.

§6 ZASADY PRZYZNAWANIA I WYDAWANIA NAGRÓD

1. Lista zwycięzców, w formie imion i nazwisk lub nicków użytych w komentarzu, zostanie opublikowana na stronie www.kobietawkrakowie.pl
2. Po ogłoszeniu wyników zwycięzca jest zobowiązany w ciągu 7 dni wysłać informację potwierdzającą chęć odebrania nagrody i umówić termin jej realizacji na adres mailowy redakcji, z maila, z którego został wysłany zwycięski komentarz.
3. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy w sposób określony w ust. 2, zwycięzca traci prawo do nagrody.

§7 PRAWA I OBOWIĄZKI UCZESTNIKÓW

1. Uczestnik jest zobowiązany przestrzegać niniejszego Regulaminu.
2. Wszelkie naruszenia Regulaminu Konkursu mogą skutkować wykluczeniem Uczestnika z udziału w akcji promocyjnej.
3. Niedopuszczalne jest podejmowanie przez Uczestników działań sprzecznych z prawem, sprzecznych z zasadami współżycia społecznego i dobrych obyczajów, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe lub naruszających zasady etykiety.
4. Odbiorcą informacji zamieszczonych na profilach Uczestników na portalu społecznościowym jest wyłącznie Organizator, a nie Serwis Facebook. Informacje te zostaną wykorzystane jedynie w celu przeprowadzenia Konkursu zgodnie z zasadami określonymi w niniejszym Regulaminie.

§8 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin niniejszej akcji jest dostępny na stronie www.kobietawkrakowie.pl
2. Organizator odpowiedzialny jest za przeprowadzenie akcji i jej prawidłowy przebieg.
3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy prawa obowiązujące na terytorium przeprowadzania konkursu.
4. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany Regulaminu w trakcie trwania Konkursu, jeśli nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie, po wcześniejszym poinformowaniu Uczestników poprzez zamieszczenie stosownej informacji.

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

18 komentarzy

 1. W mojej kosmetyczce zawsze znajdzie się miejsce dla wodoodpornego tuszu do rzęs. Dzięki niemu moje rzęsy wyglądają pięknie nawet po kąpieli w morzu czy basenie. Wodoodporny tusz jest dla mnie niezbędny, ponieważ pozwala mi czuć się pewnie i wyglądać dobrze przez cały dzień, niezależnie od tego, czy pływam, opalam się czy zwiedzam. Dodatkowo, dobry wodoodporny tusz nie kruszy się i nie rozmazuje, co jest ogromnym plusem podczas aktywnego wypoczynku.

 2. W mojej wakacyjnej walizce nigdy nie może zabraknąć rozświetlacza. Czy może być coś bardziej pożądanego od ciepłych promieni słońca zatrzymanych na skórze w drobinkach brokatu? To mój własny sposób na przywłaszczenie sobie uroku letniego słońca! Niezależnie od tego gdzie się znajduję – w morskim kurorcie, górach czy na działce przy ognisku – mam pewność, że będę błyszczeć 😉

 3. Kosmetyk do twarzy, który zawsze musi się znaleźć w mojej wakacyjnej walizce, to krem z filtrem przeciwsłonecznym. Jest to absolutnie niezbędny produkt do pielęgnacji skóry, szczególnie podczas wakacji, gdy spędzam więcej czasu na świeżym powietrzu i jestem bardziej narażona na działanie promieni słonecznych.

  1. Kosmetyk do twarzy, który musi się zawsze znaleźć w mojej wakacyjnej walizce, to krem z filtrem przeciwsłonecznym (SPF), ponieważ chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zapobiega oparzeniom słonecznym, przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz ryzyku nowotworów skóry, a także zapobiega powstawaniu przebarwień i plam, jest dostępny w różnych formułach dostosowanych do różnych typów skóry, może być stosowany na co dzień przez cały rok, jest łatwy w aplikacji, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, a także często zawiera dodatkowe składniki pielęgnacyjne, takie jak nawilżacze, przeciwutleniacze i składniki łagodzące, co czyni go wielofunkcyjnym produktem pielęgnacyjnym.

 4. Podczas pakowania na wakacje zawsze dbam o to, aby mieć ze sobą krem z filtrem przeciwsłonecznym do twarzy. Ochrona przed promieniowaniem UV jest kluczowa, aby zapobiegać oparzeniom słonecznym i długoterminowym uszkodzeniom skóry, takim jak przedwczesne starzenie się i ryzyko zachorowania na raka skóry. Dodatkowo, staram się wybierać krem, który jest lekki, nietłusty i zapewnia szerokie spektrum ochrony przed UVA i UVB.

 5. Moja kobieca osobowość niestety nie może zdecydować się na wytypowanie tylko jednego produktu. Jednakże dbając o moją buzię staram się każdego dnia jak najlepiej ją oczyszczać po całym dniu, a następnie nawilżać. Po błogim leżakowaniu oraz zażywaniu kąpieli słonecznych na urlopie nie wyobrażam sobie, aby w mojej kosmetyczce zabrakło kremu nawilżającego, który przyniesie mi natychmiastową ulgę i ochłodzenie po wysokiej temperaturze. Jak wcześniej wspomniałam warto również twarz oczyścić, ale decydując się tylko na jeden kosmetyk – żel do mycia twarzy (lub też żel 5w1 do wszystkiego) musiałabym pożyczyć od swojego mężczyzny. 😉

 6. Na wakację zawsze zabieram pielęgnacyjną mgiełkę do twarzy – jestem praktyczna i lubię wielofunkcyjne kosmetyki, szczególnie gdy w walizce tak mało miejsca…. Mgiełka zapewnia odświeżenie i orzeźwienie, pielęgnuje, koi i nawadnia, do tego pięknie pachnie. Zawsze pamiętam żeby mieć ją w torebce na spacerach w upalne dni.

 7. Gdy walizkę na wakacyjny wyjazd pakuję,
  trzy razy sprawdzam, czy w niej nie brakuje
  przeciwsłonecznego filtra w postaciach wielu,
  bo przed słońcem chronić się trzeba, mój przyjacielu!
  Na włosy i skórę głowy mgiełkę z SPF aplikuję,
  nawilżam włosy maską i do wody w koka związuję,
  przed promieniowaniem i słoną wodą chronię,
  bo w pięknej fryzury chcę chodzić koronie!
  Na twarz zaś krem z filtrem aplikuję co chwilę,
  by zdrowiem i młodością cieszyć się długo i mile,
  najlepszy makijaż to pełna skóry ochrona,
  pasuje bardziej niż księżniczce korona!

 8. Co tu zabrać? Każda kobieta ma z tym problem, bo wszystko by się przydało. Dla mnie podstawą jest krem głęboko nawadniający do twarzy. Nawilża i powoduje, że moja skora jest elastyczna, miękka i gładka w dotyku. Niektóre mają lekki filtr. To mój numer jeden w kosmetyczce 😊 może towniez zastąpić krem do rąk i do ciala.

 9. W mojej wakacyjnej walizce zawsze musi się znaleźć… krem nawilżający z filtrem SPF 50! Dlaczego? Bo nie tylko chroni moją skórę przed słońcem, ale też sprawia, że wyglądam świeżo, nawet gdy się topię jak lód w drinku! Kiedy jestem na plaży, to moja tarcza obronna przed promieniami UV i suchym powietrzem. A kiedy w nocy idę na imprezę, moja skóra wygląda tak promiennie. Bo wakacje to czas, kiedy trzeba błyszczeć – dosłownie i w przenośni. 😎✨

 10. Kosmetyk do twarzy, który musi się zawsze znaleźć w mojej wakacyjnej walizce, to krem z filtrem przeciwsłonecznym (SPF), ponieważ chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem UV, zapobiega oparzeniom słonecznym, przedwczesnemu starzeniu się skóry oraz ryzyku nowotworów skóry, a także zapobiega powstawaniu przebarwień i plam, jest dostępny w różnych formułach dostosowanych do różnych typów skóry, może być stosowany na co dzień przez cały rok, jest łatwy w aplikacji, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, a także często zawiera dodatkowe składniki pielęgnacyjne, takie jak nawilżacze, przeciwutleniacze i składniki łagodzące, co czyni go wielofunkcyjnym produktem pielęgnacyjnym.

 11. Na wakacje poza tym, że coś na poparzenia słoneczne zawsze musi być w kosmetyczce coś, co nada błysk moim ustom i je dobrze podkresli, a dodatkowo nawilży by pięknie się prezentowały.

 12. Hej ! 🌸 Jeśli chodzi o kosmetyk do twarzy, który zawsze musi się znaleźć w mojej wakacyjnej walizce, to zdecydowanie jest to krem z filtrem SPF! 🌞🧴 Chroni moją skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i pomaga uniknąć oparzeń oraz przedwczesnego starzenia się skóry. Dodatkowo, zawsze zabieram lekki krem nawilżający, aby moja skóra była dobrze nawodniona po całym dniu spędzonym na słońcu. 🌊💧 Bez tych dwóch produktów nie wyobrażam sobie wakacyjnej pielęgnacji! ✨

 13. B-lask przepiękny moim ustom nadaje 💋
  Ł-adnie wygląda, pewności siebie dodaje 😎
  w-Y-dobywa naturalne piękno w każdej kobiecie 🥰
  S-makuje i pachnie jak owoce w sorbecie 🍓
  Z-e wszystkich kosmetyków zawsze wygrywa 🏆
  C-enne składniki pielęgnacyjne w sobie skrywa 🔒
  Z-awsze w mojej wakacyjnej walizce się znajdzie 🧳
  w s-Y-tuacji każdej się bez problemu odnajdzie ⛱️
  K-ażda moja podróż razem z nim, a odpowiedź jest wygraną w konkursie tym 🎁

 14. Najważniejsze kosmetyki to te do pielęgnacji, przede wszystkim krem nawilżający i filtr oraz pomadka do ust. Nie ma nic gorszego niż uczucie suchości na twarzy i ustach. Bez makijażu można sobie poradzić ❤️

 15. W mojej walizce zawsze musi znaleźć się pianka myjąca od Face Boom ☁️
  dlaczego?
  Bo jest delikatna, nie podrażnia skóry, bardzo dobrze zmywa wszystkie zanieczyszczenia z twarzy i przede wszystkim dba o twarz ! :))
  Pozostawia ją nawilżoną , i gładką.🐇

 16. W mojej wakacyjnej walizce zawsze musi się znaleźć błyszczyk. Latem rezygnuję z wszelkiego rodzaju kolorowych szminek i pomadek. Piękny, delikatny kolor, magnetyczny, niejednoznaczny i… działający hipnotyzująco na mężczyzn. Świetnie nawilża usta, więc nie ma mowy o wysuszeniu, nadając im efekt mokrej tafli! Dzięki temu zyskuję perfekcyjnie lśniące wykończenie, które pięknie odbija światło, a usta stają się pełniejsze. Błyszczyk sprawia, że mogę poczuć na ustach smak niezależności, przygody i 100%- procentowej kobiecości, dlatego tego lata zabrałabym ze sobą chętnie błyszczyki FaceBoom. 👍🤩😍💋

 17. W mojej wakacyjnej walizce zawsze musi się znaleźć miejsce na krem do twarzy SPF50. Używam go na co dzień ,ponieważ nawilża oraz chroni moją skórę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Bez tego produktu ,który stosuję cały rok nie wyobrażam sobie spędzić żadnego przeciętnego dnia, a tym bardziej wakacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zajrzyj również tutaj
Close
Back to top button
Close