Telewizja

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”: Wielki finał już 11 kwietnia!

W niedzielę, 11 kwietnia o godzinie 17:40 w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie finałowy odcinek wnętrzarskiego show „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”, którego gospodynią jest Anna Wyszkoni. Kto zwycięży?

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to nowe wnętrzarskie show Polsatu, które widzowie pokochali już od pierwszego odcinka. W programie sześciu uczestników stanęło do walki o tytuł najlepszego projektanta i 100 tysięcy złotych! Co tydzień eksperci decydowali o eliminacji jednego z zawodników. Do finału dotarła Monika Bonecka-Turek i Anna Mazur.

W każdym odcinku na uczestników czekało zadanie polegające na stworzeniu projektu pomieszczenia jak najbardziej dopasowanego pod względem funkcji i stylu, do wymagań bohaterów danego epizodu. Projektanci zmierzyli się między innymi z aranżacją sypialni, pokoju dziennego z miejscem do spania i spożywania posiłków, kuchni dla wielkopokoleniowej rodziny, kawalerki dla 28-latki oraz pokoju dziecięcego dla rodzeństwa w różnym wieku. W programie pokazano wyzwania, z którymi bardzo często mierzą się Polacy.

W odcinku finałowym konkurować będą dwie projektantki wnętrz Monika i Anna. O zwycięstwie jednej z nich zadecyduje projekt 16-metrowej kawalerki z aneksem kuchennym. Uczestniczki w tej niewielkiej przestrzeni będą musiały zmieścić miejsce do spania, gotowania, spożywania posiłków, kącik do pracy, a także meble do przechowywania. Projekty oceni niezawodne jury Anna Cybulska i Jakub Szczęsny oraz właściciele mieszkania. Całą rywalizację śledzić będzie prowadząca Anna Wyszkoni. To będzie finał pełen emocji!

Finał „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” – już 11 kwietnia o godz. 17:40!

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *