Telewizja

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza”: Anna Wyszkoni o pierwszej edycji programu

Anna Wyszkoni, prowadząca „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” o pierwszej edycji programu, swoich faworytach oraz najbliższych planach muzycznych. Czym tym razem zaskoczy swoich fanów?

„Design Dream. Pojedynek na wnętrza” to wnętrzarskie show Telewizji Polsat, które zadebiutowało na antenie 7 marca. W programie sześciu zdolnych projektantów wnętrz stanęło o tytuł najlepszego projektanta i 100 tysięcy złotych. W wielkim finale poznaliśmy zwyciężczynię programu. Została nią Anna Mazur! Jak pracę na planie wspomina jego gospodyni Anna Wyszkoni? Komu kibicowała?

Jesteśmy po finale „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Czy czujesz, że udało się spełnić założenia na tę premierową edycję?

Jestem bardzo zadowolona z każdego odcinka. Założeniem programu była pomoc bohaterom, ale też inspirowanie widzów. W każdym odcinku prezentowanych było kilka rozwiązań na funkcjonalne, efektowne wnętrza. Dodatkowo program posiadał element rywalizacji, co skutkowało zaangażowaniem emocjonalnym widzów, którzy już po pierwszym odcinku mieli swoich ulubionych projektantów i mogli im kibicować. Moim zdaniem to bardzo ciekawy format. Mam nadzieję, że doczekamy się kontynuacji.

Co sądzisz o werdykcie naszych bohaterów. Cieszysz się, że to Ania wygrała program?

Każdy z projektantów w programie miał swój styl. Monika, z którą w finale rywalizowała Ania, projektuje wnętrza spokojne, zrównoważone, w stonowanych barwach. Ania nieraz działała trochę chaotycznie, ale dzięki temu bardziej odważnie. Pamiętajmy, że projektanci mieli niewiele czasu na realizację swoich pomysłów. Jestem pewna, że każdy z nich doskonale radzi sobie w branży. To młodzi ludzie z ogromną wyobraźnią. Wydaje mi się, że we współpracy z projektantem nie liczy się tylko to, żeby projektant dostosował się do klienta, ale też klient wybrał odpowiedniego projektanta, pamiętając o tym, że każdy z nich ma określony styl, w którym porusza się najswobodniej.

Czy spodziewałaś się takiego finału? Czy miałaś może innego faworyta?

Projektanci z każdym odcinkiem czuli się pewniej. To pozwalało im rozwijać skrzydła. Nigdy nie mogliśmy przewidzieć, który z nich poradzi sobie najlepiej i wygra dany odcinek. Jedyne, czego ogromnie żałuję, to to, że choroba pokrzyżowała plany Weroniki, która radziła sobie w programie naprawdę świetnie.

Który odcinek był Twoim ulubionym? Czy wyróżniłabyś jeden konkretny moment w programie, który szczególnie zapadł Ci w pamięci?

Najbardziej lubiłam etap urządzania boksów. Zmiana tych pustych przestrzeni w piękne pomieszczenia była zawsze fascynująca, tym bardziej, że mogłam dołożyć coś od siebie pomagając uczestnikom w malowaniu, skręcaniu mebli czy przestawianiu elementów. Fascynujące były dla mnie rozmowy zakulisowe z jurorami. To ludzie z tak ogromnym doświadczeniem i wiedzą na temat projektowania, że mogłam się od nich wiele nauczyć.

Jak będziesz wspominała przygodę „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Chciałabyś wrócić na plan programu?

To było jedno z najciekawszych doświadczeń. Lubię wyzwania, a prowadzenie programu było dla mnie czymś zupełnie nowym. Kiedy kręciliśmy finałowy odcinek czułam się na planie znacznie swobodniej niż na pierwszych zdjęciach. Miałam wrażenie, że dopiero się porządnie rozkręcam. Mam nadzieję, że doczekamy się kolejnej edycji. Wspaniale się bawiłam i poznałam fascynujących ludzi. Chciałabym znowu poczuć te emocje!

Nagrania do show z pewnością zajęły dużo Twojego czasu. Program dobiegł końca – czy w związku z tym fani mogą spodziewać się nowości muzycznych? Czym tym razem nas zaskoczysz?

Tak, pracuję nad nowymi piosenkami. To było mi bardzo potrzebne. Czas pandemii zmienił wiele w naszym życiu, ale ani na chwilę nie uśpił mojej potrzeby tworzenia i miłości do sceny. A nawet rozbudził moją tęsknotę. Cieszę się, że niedługo zaprezentuję nowe utwory i mam nadzieję, że uda mi się zaskoczyć słuchaczy. Lubię to robić.

Powtórka wielkiego finału “Design Dream. Pojedynek na wnętrza” w sobotę 17 kwietnia o 12:40 w Telewizji Polsat.

Koronawirus w Krakowie
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Close