Kryminał, sensacja, thriller

Czy porywacz może Cię uratować? „Uprowadzona” już w przedsprzedaży!

Czy porywacz może Cię uratować? Życie Jane zmieniło się w oka mgnieniu. To miał być zwykły, leniwy wieczór spędzony przy relaksującej lekturze, zamiast tego dziewczyna została porwana przez nieznajomego, który jej grozi bronią. Wszystko wydarzyło się tak błyskawicznie, że Jane po prostu nie miała szans zareagować! Nieznajomy twierdzi, że robi to dla jej dobra. Co przez to ma na myśli?

Dziewczyna wiedziała, że nie powinna mu ufać, z drugiej strony ten człowiek nie sprawiał wrażenia bezwzględnego bandyty. Przeciwnie, gdyby nie okoliczności, można by pomyśleć, że był całkiem miłym, sympatycznym chłopakiem… Z pewnością przystojnym!

Tymczasem niebezpieczeństwo wcale nie minęło, a uzbrojeni, groźni ludzie ścigali teraz już nie jednego, a dwoje uciekinierów. To wszystko było jak ze snu albo z filmu akcji, którego główną bohaterką niespodziewanie stała się Jane.

Książka „Uprowadzona” zyskała na Wattpadzie 2.5 miliona wyświetleń, a historię pokochało tysiące czytelników i czytelniczek. Książka dla czytelników powyżej osiemnastego roku życia.


Karolina Marczewska – urodzona w 1999 roku w Warszawie. Przygodę z pisaniem rozpoczęła już jako nastolatka, udostępniając pierwotną wersję Uprowadzonej na portalu Wattpad. Aktualnie studiuje grafikę na Akademii Sztuk Pięknych. Fanka indie rocka i dobrej kawy. W wolnym czasie, kiedy akurat nie maluje farbami akrylowymi i nie jest na koncercie, próbuje łapać fale nad Bałtykiem i szuka idealnego szkicownika. Kocha nocne przejażdżki samochodem, zapach farby do graffiti i spontaniczne podróże.

Karolina Marczewska “Uprowadzona”

Editio Red, 2024

Data premiery: 16.07.2024

Tagi
Kobieta w Krakowie - Portal dla kobiet

Kobieta w Krakowie

Krakowski Portal - portal informacyjny, wiadomości, aktualności, wydarzenia z Krakowa i regionu - biznes, edukacja, kultura, zdrowie, uroda

Najnowsze artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close