Kraków

COMMANDO RACE i FOOD HARMONY – zapraszają na aktywny weekend

Zapraszamy wszystkich na COMMANDORACE – czyli bieg z przeszkodami dla dorosłych i dzieci ? Serdecznie zapraszamy do wspólnego aktywnego spędzenia weekendu.

Partnerem wydarzenia jest FOOD HARONY CATERING

KIEDY? >>> 8 czerwca 2019

GDZIE? >>> Poligon Pasternik w Krakowie

ZAPISY? >>> http://bit.ly/CommandoRaceZapisy

FOOD HARONY CATERING przygotowało dla Was zniżkę 10% na zapisy! Wystarczy podać przy rejestracji KOD RABATOWY >>> 452061BIS7

Na miejscu czeka na was masa atrakcji i wspaniałe nagrody od sponsorów, w tym od EKOCHATKI oraz odFOOD HARONY CATERING. Nie może Was tam zabraknąć:)

Wiek (od 16 roku życia) oraz bieg dla dzieci Commandosik (od 4 roku życia). Z DZIECIAKAMI jesteśmy tu co roku i zapewniamy że jest to najlepiej spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi ?

Do wyboru są 3 dystanse o różnym stopniu trudności:

?4km Fun – dystans i trasa idealna dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z biegami z przeszkodami. Tutaj liczy się tylko świetna zabawa! Nie jesteś w stanie pokonać przeszkody lub po prostu nie masz ochoty na jej pokonanie? Nie ma problemu, możesz biec dalej bez żadnej kary w postaci burpeesów?

7km – trasa średnio-trudna
– fala Open: każdą przeszkodę musisz pokonać samodzielnie lub z pomocą, a jeśli mimo wszystko nie dasz rady to wykonujesz karne burpeesy lub karny bieg
– fala Elite: samodzielnie, bez pomocy pokonujesz każdą przeszkodę (jeśli nie uda Ci się pokonać przeszkody to oddajesz opaskę i dalej biegniesz na zasadach fali Open)

?11km – trasa trudna
– fala Open: każdą przeszkodę musisz pokonać samodzielnie lub z pomocą, a jeśli mimo wszystko nie dasz rady to wykonujesz karne burpeesy lub karny bieg
– fala Elite: samodzielnie, bez pomocy pokonujesz każdą przeszkodę (jeśli nie uda Ci się pokonać przeszkody to oddajesz opaskę i dalej biegniesz na zasadach fali Open).

Tagi
Pokaż więcej

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj również

Close