Beauty Dash

Beauty Dash – Daria Drążkiewicz | tel: 608 377 365 | www.beautydash.pl


Mobilna klinika urody powstała z myślą o klientach zapracowanych, którzy w natłoku codziennych zajęć nie znajdują czasu na wizytę w stacjonarnym salonie kosmetycznym. Jest to również idealne rozwiązanie dla matek wychowujących dzieci w domu, osób niepełnosprawnych, kobiet w ciąży, czy też osób dla których wyjście z domu jest z różnych przyczyn kłopotliwe i uciążliwe. Mobilna klinika urody pozwala zapomnieć o czasie i kosztach, związanych z dostaniem się do stacjonarnego salonu kosmetycznego, a zabiegi wykonywane są w przyjaznym dla Ciebie miejscu – w zaciszu Twojego domu.


Mezoterapia igłowa

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podawaniu małych ilości substancji leczniczej, w formie wielu płytkich, punktowych iniekcji na obszarze objętym danym problemem estetycznym. Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem znieczulającym.
Ten nie chirurgiczny sposób poprawienia kondycji i wyglądu naszej skóry zapewnia dotarcie składników aktywnych, zawartych w preparatach bezpośrednio do miejsc tego wymagających. Śródskórne iniekcje substancji czynnych zwiększają metabolizm komórek, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. Metoda mezoterapii igłowej usprawnia także mikrokrążenie, zapewniając jednocześnie odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry.

OPIS ZABIEGU I CENNIK


Peelingi chemiczne Mediderma by Sesderma

Peeling chemiczny jest zabiegiem polegającym na aplikacji jednej lub więcej substancji chemicznych powodujących przyspieszenie odnowy komórkowej.

Jego natychmiastowe i widoczne działanie polega na (płytszym lub głębszym) złuszczeniu skóry, natomiast działanie długoterminowe powoduje regenerację skóry i produkcję nowego kolagenu, w wyniku czego skóra staje się nawilżona, bez zmarszczek, przebarwień i innych defektów.

OPIS ZABIEGÓW I CENNIK


Zmysłowe usta? Naturalnie!

STYLAGE Lips oraz Lips Lido przywróci Twoim ustom zmysłową jędrność i ożywi ich barwę, w trakcie jednego zabiegu. Zmysłowe nadanie im objętości spowoduje wygładzenie drobnych zmarszczek nad górną wargą i doda Twojej twarzy młodzieńczego blasku.

STYLAGE Lips oraz Lips Lido polecany jest na całym świecie do:

  • Zwiększenia objętości ust,
  • Korekcji dysproporcji pomiędzy górną, a dolną wargą,
  • Podkreślenia konturu ust,
  • Wypełnienia drobnych zmarszczek nad górna wargą,
  • Korekcji kształtu ust,
  • Przywrócenia nawilżenia ust.

OPIS ZABIEGU I CENNIK


Zabiegi pielęgnacyjne KLAPP

KLAPP Cosmetics zaliczana jestdo liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej. KLAPP COsmetics jest trzykrotnym zwycięzcą Beauty Awards – najbardziej przestiżowych na rynku niemieckim nagród w branży profesjonalnej.

Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna.

Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.

OPIS ZABIEGU I CENNIK


Zobacz więcej na www.beautydash.pl

Prezenty świąteczne Kraków
Tagi
Pokaż więcej

Daria Drążkiewicz

Magister kosmetologii, szkoleniowiec, absolwentka Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie – Wydział Humanistyki i Zdrowia, ukończyła dietetykę profilaktyczną i leczniczą w medycynie chińskiej. Właścicielka gabinetu Beauty Dash.

3 opinii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *