Gwiazdy

Anna Wyszkoni spełniła swoje marzenie. Została projektantką wnętrz.

Rok 2020 dla większości branż był rokiem pełnym wyzwań. Również artyści musieli zawiesić swoją działalność ze względu na brak możliwości koncertowania. Anna Wyszkoni, znana wokalistka i kompozytorka postanowiła poświęcić ten czas na rozwijanie nowych pasji. Piosenkarka zakończyła właśnie pierwszy etap edukacji w kierunku projektowania wnętrz. W grudniu obroniła swoją pracę dyplomową.

Anna Wyszkoni jest aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie dzieli się z fanami ważnymi wydarzeniami ze swojego życia. Nie boi się mówić głośno o tym co myśli, angażuje się także w akcje charytatywne.

Piosenkarka w jednym z ostatnich wpisów na swoim Instagramie podsumowała mijający rok, który mimo wielu obostrzeń okazał się dla niej bardzo pracowity. Artystka wolny czas poświęciła na rozwój zainteresowań pozamuzycznych. 30 grudnia Anna Wyszkoni zdała egzamin dyplomowy i tym samym spełniła swoje marzenie. Została projektantką wnętrz. W wideo skierowanym do fanów Ania podkreśliła, że zamierza kontynuować edukację w tym kierunku, ponieważ nowa pasja sprawia jej niesamowicie dużo przyjemności. Znając jej zmysł artystyczny i wyczucie stylu można być pewnym, że również na tym polu odniesie duże sukcesy.

Oprócz nauki projektowania wnętrz Anna Wyszkoni rozwijała dwie inne, pozamuzyczne pasje: szlifowała język hiszpański oraz pod okiem trenera doskonaliła umiejętności na korcie tenisowym.

Fani piosenkarki mogą być jednak spokojni. Wyszkoni nie zapomina o muzyce. Przyznała, że stale pracuje nad nowymi utworami. Obiecała, że efektami pochwali się już w tym roku. „Może koncertów było mało, ale nigdy się nie poddaję” – napisała na Instagramie wokalistka.

Już 17 stycznia Anna Wyszkoni pojawi się na scenie podczas 31. finału Narodowego Konkursu Piękności i wykona jeden ze swoich przebojów “Zapytaj mnie o to kochany”. Galę finałową na żywo wyemituje Telewizja Polsat. Wybory Miss Polski odbędą się bez udziału publiczności.

Koronawirus w Krakowie
Tagi
Kraków Portal

Kobieta w Krakowie

Portal dla kobiet w Krakowie - zdrowie, uroda, biznes, dom, rodzina, macierzyństwo, prawo, podróże, psychologia - wydarzenia i konkursy

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *